Як відновити файл Word.

Відновлення файлів Microsoft Word може виявитися необхідним користувачеві будь-якого рівня. Офісний додаток Word дозволяє вирішити це завдання за допомогою штатних інструментів.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Усі програми».
2
Оберіть «Кошти Microsoft Office» і відкрийте посилання «Відновлення додатків Microsoft Office».
3
Вкажіть додаток або документ, що не відповідає на запити, в списку «Додаток».
4
Натисніть кнопку «Завершити додаток» для виконання простого закриття без збереження останніх внесених змін.
5
Натисніть кнопку «Відновити додаток» або «Запустити додаток» для виконання спроби відновлення файлу.
6
Відкрийте програму Microsoft Word або програму сімейства Office.
7
Оберіть файли, що підлягають відновленню, у списку в області завдань програми та викличте сервісне меню кліком миші на стрілку поруч з ім'ям обраного файлу.
8
Використовуйте команду «Відкрити» для початку роботи з файлом.
9
Використовуйте команду «Зберегти як» для збереження обраного файлу. Слід пам'ятати, що: - файли, що містять в заголовку слово «Відновлений» містять більш пізні редакції документа; - команда «Показати відновлені елементи» дозволить переглянути, які елементи у файлі піддалися відновленню; - можна переглянути всі версії документа і вибрати потрібну.
10
Натисніть кнопку «Закрити» в області завдань «Відновлення документів» після завершення роботи.
11
Оберіть команду «Відкрити» в меню «Файл» верхній панелі програми Word для відновлення тексту пошкодженого документа.
12
Вкажіть диск, папку або веб-адресу, що містить обраний документ у списку «Папка».
13
Відкрийте потрібну папку та файл, що підлягає відновленню.
14
Викличте сервісне меню кліком миші на стрілку поруч із кнопкою «Відкрити» і виберіть команду «Відкрити і відновити».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=W5LkwU8_EUA
У програмі Microsoft Word часто створюються важливі документи - навчальні, робочі та інші файли, втрата яких може серйозно нашкодити діяльності користувача. Тим не менш, іноді незбережені документи губляться після несподіваного відключення електрики, збій у комп'ютерній системі, помилки програми та інших подій - і в цьому випадку документ доводиться відновлювати. У Microsoft Word є кілька простих способів відновлення документів.
Інструкція
1
Якщо ви працюєте з текстовим файлом, який зберігається на знімному пристрої, підключіть автоматичне створення локальної копії документа, який знаходиться у віддаленому режимі і зберігається, відповідно, також у віддаленому режимі. Для цього відкрийте головне меню Word і відкрийте пункт «Параметри Word».
2
Оберіть вкладку «Додатково» і знайдіть розділ «Зберегти». Близько рядки «Копіювати вилучені файли на цей комп'ютер і оновлювати їх при збереженні» поставте галочку.
3
Якщо ж ваш файл розташовується на жорсткому диску, а не в мережі або на знімному носії, ви можете налаштувати програму, щоб вона зберігала резервні копії в автоматичному режимі. Якщо ви випадково відключіть комп'ютер або в програмі відбудеться збій, запуститься автоматичне відновлення документа з резервної копії.
4
Для налаштування автоматичного збереження відкрийте головне меню Word і потім відкрийте розділ «Параметри Word». Як і у вищеописаному випадку, знайдіть у вкладці «Додатково» розділ «Зберегти» і біля рядка «Завжди створювати резервну копію» поставте галочку, якщо вона там досі не варто.
5
Для того щоб відкрити резервну копію, якщо вона не відкрилася автоматично, виберіть розділ «Файл» -> «Відкрити», а потім у вікні «Тип файлів» встановіть значення «Всі файли». В тій папці, де знаходиться ваш документ, знаходяться і його резервні копії, які зберігаються у форматі wbk. Налаштуйте відображення папки у вигляді таблиці і виберіть потрібний файл серед типу «Збережена копія Word».
6
У разі пошкодження файлу, коли відкрити його звичайним способом неможливо, скористайтеся функцією відновлення - запустіть програму і в меню «Файл» виберіть опцію «Відкрити», а потім у провіднику клікніть на потрібний документ. Праворуч від кнопки відкрити натисніть на стрілочку і виберіть підкатегорію «Відкрити і відновити». Натисніть Enter.
7
Також ви можете відкрити пошкоджений файл іншою програмою - наприклад, у форматі HTML або txt. У цьому випадку буде втрачено все форматування, але сам текст буде збережений.