Як визначити довжину ніг.

Довжина ніг - один з найбільш важливих критеріїв краси в сучасному світі. Власниці довгого ніг з гордістю крокують по подіумах і тротуарах, поблажливо поглядаючи на своїх менш обдарованих природою конкуренток, а м ніг ие мініатюрні дівчата страшно переживають через свого невеликого зросту і вважають себе незграбними коротконіжка. Але чи так це насправді? Як визначити довжину ніг і які ніг і вважати дійсно довгими?
Вам знадобиться
  • - сантиметрова стрічка;
  • - велике дзеркало.
Інструкція
1
Якщо ви сумніваєтеся досконало своїх ніг і хочете знати, чи відповідають вони стандартам, вам знадобиться сантиметрова стрічка і велике дзеркало, в якому можна себе побачити у повний зріст. Але перш ніж приступати до безпосередніх вимірів, прийміть до відома, що достатність або недостатність довжини ніг визначається не стільки незалежними сантиметрами, скільки їх ставленням до довжини всього тіла.
2
На перший погляд довго ніг ними завжди здаються люди високого зросту, а невелике зростання як би за умовчанням передбачає досить короткі ніг і. Насправді це не зовсім так. Значення має відношення довжини ніг до довжини тіла людини. Крім того, враховується і тип конституції статури. Зокрема, для людей з нормальною статурою ідеальної довжиною ніг буде вважатися та, яка перевищує половину зростання на 4 і більше сантиметрів. Для гиперстеников цей коефіцієнт становить 2 і більше см, а для людей тонкокостними він повинен бути не менше 6 см. Тому визначити справжню довжину ваших ніг можна тільки ретельним виміром і зіставленням її з вашим ростом.
3
Довжину ніг вимірюйте по зовнішній бічній стороні ніг і від так званої вертельной кісточки (виступаюча частина стегнової кістки, розташованої навпроти тазобедрен ніг про суглоба) і до підлоги. Щоб отримати правильний результат вимірювання зніміть одяг і встаньте босоніж перед дзеркалом, випроставшись на весь зріст, але не намагаючись при цьому вставати навшпиньки. Обидві ваші ніг і повинні рівно і щільно стояти на підлозі.
4
Пощупайте свій бік на рівні тазобедрен ніг про суглоба. Якщо у вас немає особливих жирових відкладень, ви без зусиль намацаєте виступаючий бугор стегнової кістки. Якщо кістка не прощупується під пишними формами, орієнтуйтеся на середину свого тазу. Прикладіть до знайденої точці початковий кінець сантиметрової стрічки і вільно відпустіть її.
5
Щоб дізнатися точний результат, вам знадобиться помічник, який зафіксує сантиметр на рівні підлоги і подивиться відповідне поділ. Ви самі при цьому не повинні ні нахилятися, ні згинатися в сторони. Якщо помічника під рукою немає, можна вдатися до невеликої хитрості. Прикріпіть до початку сантиметрової стрічки (там, де нульове ділення) невеликий грузик і плавно опускайте стрічку, поки грузик не досягне статі. Потім, не нахиляючись, затисніть пальцем стрічку на рівні бугра стегнової кістки і подивіться на отримане розподіл. Це і буде справжня довжина ваших ніжок.