Як застосовувати лосьйон. Як застосовується ласьен для тіла.

Слово з римськими корінням і французьким походженням « лосьйон » сприймається споживачами як засіб для очищення шкіри. Це не завжди так. Насправді лосьйон виконує декілька функцій, і не завжди головній є очищення. Один із перекладів слова «lotio» означає «обмивання», воно краще передає суть даного косметичного засобу, адже «омивати» не завжди означає «мити». Застосовувати лосьйон слід відповідно до його призначення.
Інструкція
1
Найширша група - очищаючі лосьйон и для обличчя. Вони являють собою рідину, до складу якої входять різні хімічні та природні компоненти, які допомагають видалити з лиця надлишки шкірного сала, пил та інші забруднення. Нанесіть достатню кількість такого лосьйон а на ватний диск і протріть їм шкіру обличчя і шиї. Дайте волозі висохнути природним шляхом.
2
Одна з підгруп очищувальних лосьйон ов - лосьйон и для зняття макіяжу. Нанесіть такий лосьйон на ватний диск, видаліть м'якими рухами декоративну косметику з шкіри обличчя і губ. Застосування деяких з них не потребує будь-яких додаткових процедур. Інші ж лосьйон и є лише засобом правильної підготовки шкіри до наступного етапу очищення. Інформація про це повинна міститися на упаковці.
3
Тонізуючі лосьйон и потрібні для того, щоб підвищити еластичність шкіри, надати їй здоровий і свіжий вигляд. Використовуйте тонізуючий лосьйон як самостійний засіб протягом дня, якщо не користуєтеся тональним засобом, або протирайте їм шкіру обличчя перед нанесенням макіяжу. Наносите його на обличчя за допомогою ватного диска або легко вбивайте в шкіру кінчиками пальців.
4
Заспокійливі лосьйон и потрібні для того, щоб зняти запалення і подразнення шкіри. Заспокійливий лосьйон пом'якшує шкіру, знімає больові відчуття. Застосовується він не тільки для шкіри обличчя, але і для тіла. Широке поширення набули заспокійливі лосьйон и, застосовувані після засмаги. Наносите такі лосьйон и долонею, кінчиками пальців або ватяним диском залежно від галузі застосування.
5
Зволожуючі лосьйон и теж призначені не тільки для особи, але і для тіла. Такі лосьйон и потрібні для того, щоб повернути шкірі еластичність, пом'якшити її і наситити вологою. Залежно від призначення, у них може бути різна консистенція - від водянистою емульсії до відносно рідкого крему. Наносите зволожуючий тонік рідкої консистенції з допомогою ватного диска, кремоподібні - кінчиками пальців або долонями (залежно від частини тіла).
6
Відновлюючі і поживні лосьйон и можуть бути у вигляді рідини або достатньо густого, але при цьому легкого кремообразного речовини. Вони потрібні для того, щоб наситити шкіру обличчя або тіла доброчинними компонентами. Часто такі лосьйон и рекомендують наносити на ніч перед сном. Наносите їх відповідно до вказівок на упаковці.