Як позбутися від бородавок.

Медицина налічує близько 50 різних різновидів бородавок . Деякі з них цілком нешкідливі, але є й такі, які здатні дуже швидко розмножуватися. Вірус при цьому поширюється контактним методом. У кожному разі, не слід чекати посилення ситуації, необхідно якомога швидше видалити бородавку, скориставшись досягненнями медицини або перевіреними народними методами.
Інструкція
1
Випалювання лазером є найпоширенішим медичним способом видалення бородавок . Також можна застосовувати процедури припікання кислотою, видалення високочастотним струмом, випалювання рідким азотом і висічення під місцевою анестезією. Після цих процедур на шкірі не залишається рубців, запобігається поширення вірусу на здорові ділянки шкіри.
2
Незважаючи на переваги медичних способів видалення бородавок , популярністю продовжують користуватися різні народні методи.Натріте часникову часточку і змішайте з оцтовою есенцією. Додайте трохи борошна і вимісити тісто. Невелику коржик прикладіть до бородавки, наклейте зверху пластир і забинтуйте. Через 2-3 дні, після зняття пов'язки, бородавки відваляться самі собою. Іноді процедуру доводиться повторювати кілька разів. Болячки, що залишилися на місці бородавок , необхідно обробляти заживляющими мазями.
3
Пов'язку, оброблену зеленим рідким милом, прикладіть до бородавки. Вона розм'якшиться, і ви зможете легко її видалити. Змішайте часник зі свинячим салом і прикладайте до бородавки, закриваючи пов'язкою, поки вона не відвалиться. Замість часнику і сала можна використовувати сиру цибулину, замочену в оцті протягом 2 часов.Попробуйте натерти бородавку соком горобини або кислих яблук. Вона повинна почорніти і відвалитися через 10 днів. Настій полину сприяє ослабленню кореня бородавки і її легкому видаленню.
4
Якщо ви капнете одну краплю оцту на бородавку, вона зійде за кілька днів. Болячку також можна змащувати соком із стебел або квіток календули, кульбаби і молочаю, свіжим цибульним ил осиковим соком. Найдавніший спосіб видаленні бородавки - прикладати до неї суміш з солі і соку хрону. Пов'язкою можна прикладати також розім'яті свіже листя шипшини або іріса.Попробуйте зробити мазь з вершкового масла і кореня кульбаби в пропорції 4: 1, або мазь з крейди і конопляного масла в пропорції 1: 4. Обробляйте бородавку кілька разів на день.
Виникнення папілом і бородавок має вірусну природу. І хоча більшість штамів вірусу папілом и безпечні, з естетичного боку вони виглядають вельми непривабливо. Методів позбавлення від негарних новоутворень достатньо, однак необхідна попередня консультація дерматолога.
Інструкція
1
Чи не припікають і не видаляйте що з'явилися папілом и самостійно. Повністю видалити їх ви не зможете, а частина, що залишилася новоутворення дуже швидко розростеться знову. Краще спільно з лікарем підібрати відповідний метод видалення наростів.
2
Зміцнюйте захисні сили організму, пройдіть вітамінотерапію, вживайте більше свіжих фруктів і овочів. Часто папілом и і бородавки з'являються на фоні зниженого імунітету, при загостренні хронічних захворювань.
3
Використовуйте чистотіл для видалення бородавок. Видавіть трохи соку з чистотілу (свіжозірваного) і намастіть бородавки двічі на день.
4
Натирайте бородавки часником або товченими насінням волошки.
5
Не лікуйте бородавки на зростаючу Місяць, найкращий час для їх виведення повний місяць або спадна Місяць.
6
Папіломи видаляйте за допомогою кріодеструкції (дія холодом), електрокоагуляції, лазеротерапії, «радіоножа». Кожен метод має свої особливості, показання та недоліки. Так, електрокоагуляція досить болюча, а загоєння ранки проходить довше. Кріодеструкція простіший спосіб, до того ж, абсолютно безболісний. Лазерна терапія практично не має протипоказань до застосування, видаляючи при цьому утворення будь-якого розміру.
7
Бородавки можете вивести шляхом припікання їх рідким азотом.
8
Після видалення папілом або бородавок утворилися на їх місці скоринки не можна мочити протягом чотирьох діб. Не користуйтеся косметичними засобами після видалення утворень на обличчі, почекайте, поки скоринки самостійно не відпадуть.
9
Спробуйте вивести бородавки народним способом: вирвіть з коренем соломинку хлібного колоса (зрізаного) і його вістрям наколи кілька разів бородавки. Відразу ж закопайте цю соломинку коренем вгору в сиру землю. Після того, як згниє соломинка, бородавки зникнуть.