Як позбутися запаху поту. специфічний запах поту при наявності захворювань.

Специфічний запах тіла, що виходить із пір шкіри, притаманний кожній людині. Він залежить від різних факторів, головним з яких є склад поту . Рясну пітливість люди найчастіше схильні пов'язувати з фізичною активністю і недотриманням гігієни. На ділі ж, причини виявляються набагато багатогранніше: це може бути активність бактерій або гормональні зміни організму. Хімічні дезодоранти і антіперсперанти не допоможуть в позбавленні від цієї проблеми: вони порушують природну флору, дозволяючи бактеріям виробляти пахучі речовини і токсини.
Інструкція
1
Неприємний запах поту може виникнути внаслідок зневоднення організму, при використанні деяких лікарських препаратів і наявності захворювань нирок, які призводять до того, що шлаки з організму виводяться з потом, змінюючи його запах. Вживання гострих приправ може викликати перевантаження організму, яка стає причиною того, що ці речовини виходять з потом. Деякі сімейства бактерій, що живуть на шкірі, під впливом антибіотиків виробляють гази з сильним і неприємним запахом. Якщо у вашому раціоні присутні багато цукру, а бактерії мешкають в середовищі підвищеної вологості, вони будуть активно розмножуватися, а інтенсивність неприємного запаху зростатиме. Зростанню бактерій і посиленню запаху тіла також сприяють деякі гормони, зокрема, адреналін і жіночі статеві гормони.
2
Користуйтеся лише дезодорантами, до складу яких входять речовини триклозан, терпенфарнезол і хлоргексидин, не користуйтеся милом, що містить лікарські добавки. Поспостерігавши кілька днів за зміною запаху тіла, визначте, чи не пов'язана пітливість з вживанням в їжу часнику або цибулі та інших гострих харчових продуктів. Підвищена індивідуальна чутливість до деяких речовин може бути іншою причиною неприємного запаху. Приймайте велика кількість молочнокислих бактерій короткими курсами перед кожним прийомом їжі, щоб ліквідувати мешкають в кишечнику хвороботворні бактерії. Щоб уникнути іншої причини появи неприємного запаху - порушення травлення - приймайте ферментні препарати і соляну кислоту.
3
В одязі дотримуйтесь натуральних тканин, які добре вбирають вологу. Для запобігання зневоднювання організму пийте більше рідини. Регулярно приймайте душ і міняйте одяг.
4
Для усунення проблеми скористайтеся народними засобами. Змішайте чайну ложку 40% розчину формаліну з чайною ложкою квасцов, половиною склянки горілки і 50 грамами води. Наносите отриману суміш на ділянки тіла з неприємним запахом.Добавьте в гель для душу або теплу ванну кілька крапель суміші з масел шавлії, евкаліпта і сосни. Щодня протирайте потіють місця чайним грибом, настояним на протязі одного місяця.
5
З готових засобів можна придбати в аптеці пасту Теймурова, призначену для змащування проблемних місць. Засоби для лікування надмірного потовиділення, такі, як ботулинический токсин типу А (препарат «Диспорт»), введені під шкіру, блокують передачу сигналів нервової системи до потових залоз і допомагають позбавитися від запаху поту на 6-8 місяців.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=j5Lr_7ji-ys