Як позбутися від просянки на обличчі. міліуми на обличчі Як позбутися.

Білі вугри, висипають найчастіше на обличчі в області щік, повік і підборіддя, лікарі називають міліуми. В народі ж вони отримали назву «просянка» через схожість з Просяна зерном. Міліуми можуть бути поодинокими або групуватися в певних зонах. Щоб знати, як позбутися просянки на обличчі , слід знати і чому вона з'являється.
Інструкція
1
Якщо висипання міліуми для вас - постійна проблема, перевірте своє здоров'я. Лікарі пов'язують появу просянки з порушеннями деяких функцій шлунково-кишкового тракту і підвищеним рівнем холестерину в крові. Для зниження ймовірності появи закритих комедонов виключіть з раціону жирну, копчену, смажену і пряну їжу.
2
Якщо з функціонуванням внутрішніх органів у вас все гаразд, перевірте косметику, якою користуєтеся. Міліуми утворюються тоді, коли шкірне сало не виводиться з пор, затримуючись в часточці сальної залози. Переконайтеся, що на кремі, який ви щодня використовуєте, стоїть позначка «некомедогенно», що означає, що засіб не «забиває» пори, не перешкоджає нормальній роботі сальних залоз.
3
Просянка може виникнути і внаслідок неправильного догляду за шкірою обличчя. Навіть суха шкіра, на якій найчастіше і з'являються закриті комедони, потребує щотижневому пилинге. Ця процедура робить шар шкіри більш тонким, допомагає видалити частинки відмерлої шкіри і звільнити пори від забруднень. Не нехтуйте використанням пілінгу або скрабу. Наносите маски на основі глини, вони теж допомагають при боротьбі з просянка.
4
Але, звичайно, тільки косметичними засобами з закритими комедонами не впоратися. Не видаляйте міліуми самостійно. У домашніх умовах великий ризик того, що, розкривши міліум, ви занесете в відкриту ранку мікроби, які викличуть запальні процеси.
5
Зверніться в косметологічну клініку, фахівець проведе всі необхідні процедури професійно і в належних умовах. Метод видалення закритих комедонов полягає в тому, щоб розкрити верхній шар шкіри, що покриває міліум, за допомогою спеціальної голки і вивільнити вміст «забилася» пори. Перед розтином міліуми і після нього шкіру обов'язково дезінфікують. Для роботи з групою міліуми, які, часом, бувають дуже дрібними, особливо потрібні руки професіонала.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5DcfrP39hvQ