Як звести татуаж.

Для видалення татуажу з шкіри доступні кілька медичних способів. В даний час широко поширене лазерне зведення кольорових і чорно-білих тату різних розмірів. Цим методом частенько користуються ті, у кого вийшов не дуже вдалий малюнок або скажімо, занадто контрастний.
Інструкція
1
Якщо татуювання «свіжа», тобто їй не більше трьох днів, відразу бігти до фахівця немає сенсу. Спочатку потрібно почекати, поки не заживе утворилася скоринка і не спаде почервоніння. Однак найбільш відповідне для відомості час краще дізнайтеся безпосередньо у фахівця. Видалити татуювання без утворення рубців можна, якщо татуаж забивався не в глибокі шари шкіри, тобто розташовувався в епідермісі, але не зачіпав дерму. Поверхневі тату роблять справжні майстри, а глибокі - дилетанти, які використовують застарілі методи.
2
Залежно від кольору, глибини, контрастності, а також площі татуювання, навіть найлегше позбавлення лазером буде проходити в кілька етапів. Одного-двох сеансів для повного відомості, як правило, буває недостатньо. Кожен сеанс платний, а їх може знадобитися від 3 до 10 і більше. Тому для професійного відомості татуювання доведеться пожертвувати значно більшими коштами, ніж за її нанесення.
3
І тим не менше, краще довірити турботу про ваших красу і здоров'я фахівця. Ні в якому разі не намагайтеся вивести татуювання в домашніх умовах. Це не тільки боляче і неефективно, але ще й небезпечно. Марганцівка випалює шкіру і залишає на ній некрасиві шрами. Спроба вивести тату за допомогою введення в шкіру молока може призвести до зараження крові. Чи не шкодите власному здоров'ю, краще проконсультуйтеся у фахівців тату-салону або клініки пластичної хірургії.
4
Після виведення татуювання за допомогою лазерної або інший із сучасних методик потрібно чітке дотримання всіх необхідних рекомендацій. Адже пошкоджена ніжна шкіра якийсь час гостро потребуватиме обробці. До речі, перші пару днів потрібно берегти цю ділянку шкіри від попадання води і прямих сонячних променів.
Татуаж брів - дуже популярна процедура, адже з нею брови виглядають доглянутими і час на їх «укладку» витрачати не потрібно. Але все це так, лише якщо татуаж був проведений професійно, вірно і якісно. А от що робити, якщо майстер помилився з кольором або формою. Чи можна вивести татуаж брів?
Інструкція
1
Спосіб перший - лазер.Многіе радять використовувати саме лазер для видалення татуажу брів. При цьому відразу зазначимо, що ця процедура є не тільки дорогої, але і для повного видалення татуажу вам знадобиться кілька сеансів. Крім того, лазер допомагає далеко не всім. Пов'язано це, найчастіше, з недостатнім професіоналізмом працівників салонів, а також «малою потужністю» самого апарату.
2
Спосіб другий - раствор.Суть даного способу виведення татуажу полягає в тому, що поверх вже нанесеною татуювання в шкіру вбивається спеціальний склад. Для повного знебарвлення знадобиться 3-5 процедур. Вартість даного способу також не надто доступна. При цьому, якщо ви звернулися не до професіонала, то існує серйозний ризик отримати келоїдних рубець. Якщо ж ваш майстер - профі у своїй галузі - ефект буде дійсно вражаючим.
3
Спосіб третій - домашній.Данний спосіб виведення татуажу брів був виявлений нами на одному з форумів. На жаль, достовірних даних про його ефективність немає. Однак, найсміливіші можуть спробувати і його, тому що він досить доступний і простий. Вам необхідно набрати ванну з вельми гарячою водою, і після 30 хвилин перебування в ній вмитися, а потім втирати в брови сірникову сірку. При цьому, варто бути дуже акуратними, щоб сірка не потрапила в очі. Та й сірка повинна не мати барвника.
Зверніть увагу
Якщо вас не влаштовує колір татуажу, можливо варто спробувати змінити колір волосся перед тим, як вирушати на його видалення.
Корисна порада
1. Вирушаючи виводити татуаж в салон, обов'язково переконайтеся в кваліфікованості майстра. 2. Пам'ятайте, що якісні процедури не можуть коштувати занадто дешево.