Як зробити талію ідеальною. Як зробити ідеальну талію.

Жирові відкладення на животі і боках спостерігаються у багатьох жінок. Вправи на м'язи живота зроблять його сильніше, але при цьому не торкнуться в необхідній мірі жировий прошарок. Для вирішення цієї естетичної проблеми і корекції талії необхідно контролювати харчування і поєднувати його з достатніми аеробними навантаженнями.
Інструкція
1
Щоб зробити талію тонкої, необхідно дотримуватися режиму, що забезпечує дефіцит калорій - їх має спалюватися набагато більше, ніж споживається. Головне при цьому не перестаратися: якщо ви занадто сильно скоротите споживання калорій, тіло перейде в режим голодування. Метаболізм сповільниться і організм з великим небажанням буде розлучатися з жировими запасамі.Ідеальним варіантом буде поєднання щоденного дефіциту калорій в харчуванні і спалювання калорій в процесі фізичних вправ. Це допоможе уникнути ризиків, пов'язаних зі зниженням рівня обміну речовин в організмі.
2
Інтенсивна ходьба є одним з найефективніших способів позбутися жиру на животі. Ходьбу в швидкому темпі рекомендується здійснювати 5 днів на тиждень протягом 30 хвилин. Альтернативою може бути робота на біговій дорожке.Классіческіе скручування також досить ефективні в боротьбі за тонку талію . Лежачи на спині, зігнувши ноги в колінах і впершись ступні в стіну, схрестіть руки на грудях і напружте прес. Підніміть голову і плечі, зберігайте таке становище протягом 3 секунд. Опустіть голову і плечі, вправа повторіть 10 разів. Не забувайте про правильне дихання.
3
Зворотні скручування, на відміну від звичайних, націлені на нижні мищци преса. В положенні лежачи на спині зігніть коліна і підніміть ноги таким чином, щоб вони були паралельні підлозі. Руки розташуйте під нижньою частиною спини або з боків. Тепер необхідно напружити нижню частину тіла і підняти її до грудей. Переходьте в початкове положення повільно, дотримуючись рівномірний подих. Повторіть вправу 10 раз.Укрепіть пряму черевну м'яз допоможе вправа «велосипед». В положенні лежачи на спині зімкніть руки за головою. Необхідно напружити м'язи преса і підняти прямі ноги під кутом 45 градусів. Тепер відірвіть плечі від килимка. Згинайте одночасно праву ногу і повертайте верхню частину тіла вправо. При цьому тягніться лівим ліктем до правого коліна. Помінявши сторону, тягніться до лівого коліна правим ліктем. У повільному темпі виконайте по 15 повторень для кожної ноги. Після невеликого перепочинку зробіть ще 15 повторів.
4
Вчені з Алабамського університету в США, провівши експеримент, зробили висновок, що найбільш ефективний спосіб знайти тонку талію - виконувати комплекс вправ з гантелями. Силове навантаження прискорює метаболізм і сприяє зміцненню м'язової системи. Інтенсивна витрата жиру при таких тренуваннях відбувається локально саме в області живота. Підкоригувати талію можна також в процесі занять східними танцями.