Як зробити ефект "мокрій хімії". Мокра хімія на коротке волосся.

Як би добре ви не виглядали, настає такий момент, коли хочеться змінитися. Хороший спосіб оновити свій зовнішній вигляд - це зробити нову зачіску. Щоб не вдаватися до кардинальних методів, зачіску можна зробити на час.
Вам знадобиться
  • - Засоби для укладання волосся.
Інструкція
1
Мокра хімія створює ефект гладкості завитків, волосся виглядають здоровими і красивими. Роблять мокру хімію в салонах, використовуючи спеціальні засоби для завивки і дрібні бігуді. Тримається така завивка до трьох місяців. Якщо довгострокова хімія вам не підходить, можна зробити ефект мокрої хімії самостійно, в домашніх умовах.
2
Домогтися бажаного результату легше тим, у кого волосся середньої довжини і густоти. На мокрі пасма нанесіть гель або мус з ефектом мокрого волосся. Розчешіть їх гребінцем з великими зубами. Виходити окремі локони, які можете формувати, як вам хочеться. Такий спосіб ідеально підходить і для кучерявого волосся.
3
Якщо у вас коротка стрижка, вам буде потрібно мінімум часу на укладання. На чисті мокре волосся нанесіть трохи засобу для укладання. Також нанесіть засіб на руки. Пальцями відокремте невеликий локон і закрутіть його. Так зробіть з усіма волоссям. Потім кілька разів стисніть локони в кулак і відпустіть. Скроневу частину і чубок можете так само закрутити, а можете розгладити.
4
Найскладніше доведеться дівчатам з довгими, прямими волоссям. Існує кілька способів укладання таких волосся. На чисте волосся нанесіть гель або мус. Розділіть їх на пасма. З кожної пасма зробіть маленький пучок і закріпіть гумкою. Або зробіть джгутики з кожного пасма і також закріпіть. Зачекайте 40-60 хвилин. Потім волосся розпустіть і трохи струсіть руками. Підсушіть волосся феном.Мокрие волосся трохи підсушіть рушником і нанесіть на них засіб для укладання. Опустіть голову вниз. Рукою стискати і розтискати волосся. Робіть так до отримання бажаного результату. Такий спосіб найтриваліший, але результат найкращий.
5
І найлегший спосіб отримати ефект мокрої хімії - це нанести на мокре волосся гель і висушити їх феном з дифузором.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=H0SRO9eV7CA
Корисна порада
Якщо залишається кілька прямих локонів, які не піддаються укладанню, використовуйте щипці для завивання волосся.