Як прибрати блідість обличчя.

Аристократична - майже хвороблива - блідість особи в наш час не завжди користується популярністю. Та й легкий наліт готичности часто буває недоречний в повсякденному житті. Здорова і доглянута шкіра повинна сяяти. Прибрати блідість особи можна різними способами, благо, на сьогоднішній день коштів для цього предостатньо.
Інструкція
1
Перевірте здоров'я внутрішніх органів, їх неправильна робота може викликати зайву блідість . Займайтеся спортом. Під час активних фізичних вправ в тілі відбувається безліч корисних процесів, що позитивним чином позначається на стані шкіри.
2
Проводьте більше часу на свіжому повітрі, частіше провітрюйте приміщення. Відмовтеся від шкідливих звичок (куріння і алкоголь). Спіть достатню кількість годин - стреси і втому теж викликають блідість . Харчуйтеся правильно.
3
Користуйтеся спеціальними кремами і сироватками, що поліпшують колір особи. У виробників косметики і в коморах природи існує безліч масок, розроблених для поліпшення кольору особи. В літній час спробуйте наносити маски зі свіжих фруктів - вони не тільки поліпшать колір особи, а й чудово піднімуть настрій своїм ароматом.
4
Попеременние вмивання теплою і холодною водою поліпшать кровообіг, повернуть шкірі колір і підвищать її пружність. Не шкодуйте себе, закінчуйте кожне умивання обполіскуванням особи холодною водою. Для освіження кольору особи використовуйте звичайні кубики льоду або приготуйте їх з відварів трав, тонізуючих шкіру.
5
Масаж особи - ще один вірний засіб для поліпшення кольору шкіри і позбавлення від блідості. Але якщо ви почали курс, то не переривайте його. Проведіть хоча б п'ять-сім сеансів. Для більшого ефекту підберіть гарне масажне масло. Завдяки масажним рухам благотворні компоненти проникнуть більш глибоко в шкіру.
6
Справитися з блідість ю особи можна за допомогою засмаги. Живе сонце або лампи солярію - вибирайте самі, але не зловживайте ультрафіолетом, пам'ятайте і про шкоду, якої завдають промені. Якщо сонце і солярій на даний момент вам не доступні або не по кишені, скористайтеся автозагаром.
7
Замаскувати блідість можна і за допомогою декоративної косметики. Підберіть тональний засіб підходящого відтінку і не забувайте користуватися рум'янами. Не вибирайте тональний засіб, колір якого занадто явно контрастує з відтінком шкіри на шиї - це додасть особі неприродний вигляд. Ретельно розтушовуйте кордону між основою і природною шкірою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4dH6qsFMEOU