Як поліпшити контур обличчя.

35 років - середній вік, при якому зморшки стають більш помітними, контури особи починають втрачати свої чіткі обриси. Але не тільки вікові зміни можуть викликати бажання підправити щось у своїй зовнішності. Нечітка лінія підборіддя, слабо виражена лінія скул в будь-якому віці змусить задуматися про те, як поліпшити контур особи.
Інструкція
1
Для того щоб поліпшити контури нижній частині особи по лінії підборіддя, регулярно виконуйте спеціально розроблені вправи. Вони є своєрідною зарядкою для м'язів підборіддя і шиї, дозволяють м'язам довше залишатися в тонусі, борються з проблемою обвисання особи і допомагають позбавитися від другого підборіддя. Якщо виконувати вправи занадто нудно, як стимул придбайте тренажер для підборіддя.
2
Підтягнути шкіру особи і поліпшити контури можуть і косметичні засоби, але вони допоможуть лише тоді, коли потрібна незначна корекція. Користуйтеся ліфтінговим кремом, накладайте маски, проводите курси із застосуванням сироваток з ефектом підтяжки. Це допоможе не тільки покращити контур особи, але і розгладити частина зморшок, зробити обличчя більш рівним.
3
Салонні процедури щодо поліпшення контура особи бувають різні. Проконсультуйтеся з косметологом, щоб підібрати оптимальний для стану вашої шкіри варіант застосування препаратів та проведення процедур. Фахівець допоможе вам вибрати між пластичним масажем, мезотерапией, LPG та лазерної безопераційної підтяжкою особи.
4
Якщо зміни контура особи занадто явні, але ви ще не готові до операцій, спробуйте біоармірованіе (так званий векторний ліфтинг). Метод полягає в тому, що шкіра підтягується за допомогою спеціальних біоніті, які перебувають на більшу частину з гіалуронової кислоти. Раніше для цих цілей використовувалися золоті нитки. Спочатку на шкіру накладається знеболюючий крем, далі наноситься розмітка ліфтингових ліній, шкіра знезаражується. Після цього під шкіру по ліфтінговим лініях вводять голку з препаратом, який створює своєрідний підтримуючий каркас. Ефекту від даної процедури вистачає в середньому на півтора року.
5
Щоб кардинально вирішити питання щодо поліпшення контура особи, зверніться в клініку пластичної хірургії. Пластика особи пропонує різні методи і види операцій для боротьби з вадами особи. Ефект від контурної пластики особи може зберігатися довгі роки. Висічення шкіри для видалення її надлишків, вживлення імплантатів або інші техніки - все це вам допоможе визначити лікар. Виконуйте всі розпорядження і рекомендації лікаря по підготовці до операції та в період післяопераційного відновлення.