Як вибрати крем від зморшок.

Рано чи пізно з цією проблемою стикається кожна жінка. Вибір крему від зморшок - відповідальна справа, тому що від цього багато в чому залежить стан і зовнішній вигляд шкіри, а значить, і привабливість жінки. Правильно підібраний крем допоможе зберегти шкіру молодою надовго.
Інструкція
1
Починати користуватися кремом від зморшок потрібно заздалегідь, а не в той момент, коли ви виявили на обличчі сіточку дрібних зморшок ок. Як правило, 25 років - це оптимальний вік, коли потрібно задуматися про придбання спеціального крему , призначеного для профілактики раннього старіння шкіри. У такий засіб зазвичай входять компоненти, що забезпечують зволоження та стабілізуючі рідинної баланс, а також вітаміни Е і С, відомі своєю здатністю надавати шкірі пружність і захищати її від впливу зовнішніх шкідливих факторів і вільних радикалів.
2
Лютий ворог шкіри - ультрафіолетове випромінювання, що провокує раннє старіння. Тому, підбираючи крем на літній період, обов'язково зверніть увагу на те, щоб в його складі були UVA і UVB фільтри.
3
Як правило, з віком шкіра стає сухішою через погіршення здатності утримувати вологу. Вона поступово втрачає пружність і еластичність. З цієї причини утворюються зморшок и. Сьогодні дуже популярні засоби, що містять гіалуронову кислоту, через її здатності підтримувати водний баланс в шкірі. Суха шкіра стає зволоженою, розгладжуються дрібні зморшок ки.
4
Революційним в світі косметології стало відкриття пептидних комплексів натурального або синтетичного походження, які застосовуються для виробництва антивікової косметики. Такі косметичні засоби по праву називаються інноваційними, оскільки за своїм впливом на шкіру вони в деяких випадках можуть зрівнятися з пластичною хірургією, при цьому маючи істотну перевагу: відсутність побічних ефектів. Дія деяких пептидів засноване на тому, що вони викликають розслаблення мімічної мускулатури, завдяки чому знімається мікронапруги шкіри і розгладжуються зморшок ки. Також пептидні комплекси перешкоджають руйнуванню колагену в шкірі і сприяють виробленню нового.
5
При виборі крему для зрілої і в'янучої шкіри також варто звернути увагу на присутність у складі різних натуральних компонентів. Наприклад, глікокераміди, отримані із зародків пшениці, надають пружність шкірі і живлять її. Також відомі своїм омолоджуючу дію обліпиха, корінь женьшеню, масло ши, масло енотери.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=D_XBCcXY5k0