Як підібрати поєднання кольорів.

В мистецтві створення власного неповторного образу безліч тонкощів. До них відноситься і вибір з найширшої колірної палітри саме тих кольорів, які вигідно доповнять один одного, підкреслити достоїнства власниці наряду: колір її очей, відтінок шкіри, особливості фігури. Підібрати поєднання кольорів в одязі часом буває дуже непросто.
Інструкція
1
Визначте свій цветотип по відтінку шкіри, волосся і очей. Це допоможе дізнатися, одяг якого кольору буде більш гармонійно на вас виглядати. Приналежність до певного цветотипу зовсім не означає, що ви не зможете вибирати в одязі кольору, призначені для іншого цветотипа. Таким способом ви просто визначте «температурний режим» квітів, відповідний вам найбільше.
2
Прислухайтеся до себе при виборі складових наряди різних кольорів. Дуже часто людина інтуїтивно розуміє, які кольори поєднуються один з одним, а які ні, навіть якщо не може висловити цього словами. Якщо вам здається, що якась деталь «вибивається» з наряду, здається недоречним плямою, швидше за все, так воно і є.
3
Білий і чорний - універсальні кольори. Вони поєднуються як один з одним, так і з будь-якими іншими квітами і всілякими відтінками. Якщо не знаєте, чим доповнити або «розбавити» наряд, зупиніть свій вибір на білому або чорному кольорі. Ще два практично універсальних відтінку - золотистий і сріблястий - теж ідеально підійдуть для цих цілей. А сірий колір одягу може служити відмінним фоном для аксесуарів яскравих кольорів.
4
При виборі одноколірної одягу пам'ятайте, що значно пожвавити наряд допоможуть всілякі відтінки обраного вами кольору. В іншому випадку всі деталі наряду можуть просто злитися в один невиразний фон, на якому ви самі заблукаєте. Визначити, які існують відтінки у обраного вами кольору, можна за допомогою будь-якого графічного редактора. Викличте розгорнутий вид палітри потрібного кольору, подивіться, які існують його світлі і темні відтінки (наприклад, темно-синій, синій і блакитний).
5
Пам'ятайте, що добре поєднуються відтінки тих кольорів, які розташовані в спектрі недалеко один від одного або лежать в одному «температурному режимі». Так, з помаранчевим кольором будуть поєднуватися червоний, рожево-жовтий, і жовтий відтінки. Для зеленого підійдуть колір лайма, салатний і колір морської хвилі, що переходить в синій колір. Для фіолетового - синій, бузковий, рожевий, завершити лінійку може червоний колір відповідного відтінку.
6
Грайте на контрастах. У кожного теплого кольору є свій холодний «антипод», в поєднанні один з одним вони виглядають дуже цікаво. Наприклад, поєднання у вбранні синього і жовтого кольорів виглядає дуже динамічно. Інші контрастні поєднання: червоний і зелений, жовтий і бузковий, салатовий і рожевий, помаранчевий і колір морської хвилі.
7
Багато в чому колірні сполучення не придумані людьми, а запозичені у природи, адже вони виглядають виграшно завжди. Уважніше придивіться: коричневий і зелений (земля і трава, кора дерева і крона), блакитний або синій і жовтий колір (небо і сонце, море і пісок), жовтий і зелений (кульбаби) - всі ці поєднання кольорів давно вже існують і без вигадки людей. Візьміть їх собі на замітку.