Як пофарбувати чорні речі.

Дуже часто можна зіткнутися з тим, що чорні речі після декількох прань втрачають яскравість кольору і стають сірими. А чи знаєте ви, що чорним речам можна дати «друге життя»? Правильно і якісно пофарбувати одяг у чорний колір не просто, але цілком можливо навіть в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - чиста емальований посуд;
  • - 2 гладкі дерев'яні палиці;
  • - барвник чорного кольору;
  • - пара гумових рукавичок.
Інструкція
1
Попередньо виперіть і висушіть річ. Підготуйте її до фарбування. Для цього відсічі всі металеві ґудзики, пряжки і гачки для того, щоб в процесі фарбування не утворилися іржаві плями. Якщо офарблювана річ з підкладкою, то підпорі її в декількох місцях, щоб річ не спливала на поверхню в процесі фарбування.
2
Візьміть емальований посуд, в якій буде проводитися фарбування. Заповніть її попередньо прокип'яченої теплою водою температурою 40-50 ° С.
3
Надіньте гумові рукавички і приготуйте розчин барвника. Для цього висипте його в невелику ємність і, постійно помішуючи, підливайте кип'ячену теплу воду до повного розчинення і утворення густої однорідної маси. Не припиняючи помішувати, долийте складу кип'яченою гарячою водою з розрахунку на 1 пакетик барвника 0,5 літра води. Отриманий розчин процідіть через ганчірочку, вилийте в попередньо підготовлений посуд, заповнену теплою водою. Ще раз все ретельно перемішайте.
4
Перед тим, як пофарбувати річ, попередньо замочіть її в теплій воді, злегка відіжміть, розправте і опустіть в фарбувальний розчин. За допомогою двох дерев'яних палиць перевертайте виріб, розправляйте складки. Пофарбовану річ ретельно прополощіть в теплій воді до тих пір, поки вода не стане чистою. Потім промийте виріб у холодній воді, відіжміть і висушіть його.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що речі зі штучного шовку, скловолокна, а також з деяких інших синтетичних матеріалів (нитрона, хлорину) абсолютно неможливо пофарбувати в чорний або будь-який інший колір. Намагатися провести фарбування таких виробів - марна трата часу.
Корисна порада
Посуд для фарбування повинна бути не тільки чистою, але й досить великий, щоб річ в ній лягала вільно і протягом усього часу фарбування була покрита розчином барвника. Чим більше розчину барвника в ємності, тим краще і рівніше забарвиться річ.