Як розпрямити хутро.

Вироби, виготовлені з натурального і дорогого хутра , є ідеальною одягом для суворої і морозної зими. Але зовнішній вигляд хутряного виробу повністю залежить від того, як за ним доглядають і яким чином зберігають. Багато стикалися з тим, що після літнього зберігання в шафі хутро шуби виглядає м'ятим і неохайним. Як розпрямити хутро і надати йому колишню привабливість?
Вам знадобиться
  • - чиста губка або ганчір'я;
  • - ємність для води;
  • - металева гребінець або гребінь з рідкими і тупими зубами;
  • - вішалка.
Інструкція
1
Покладіть виріб з хутра на рівну чисту поверхню. Вирівняйте всі складки на ньому. У ємність налийте трохи холодної води. Візьміть чисту губку (ганчір'я) і намочіть її у воді, злегка відіжміть. По черзі проводите вологою губкою (дрантям) по хутрі. Хутряні волоски повинні при цьому трошки намокнути. Потім розчешіть вологий хутро у напрямку ворсу, скориставшись металевим гребінцем або гребенем з рідкими і тупими зубами. Проробіть вищеописані дії з усіма хутряними ділянками вироби.
2
Потім повісьте хутряний виріб на вішалку і дайте йому повністю висохнути при кімнатній температурі. Якщо виріб виготовлений з дуже м'якого хутра , і з першого разу не вдалося повністю розпрямити його, то виконайте процедуру знову. Після висихання вироби вибийте його з виворітного боку.
3
Зверніть особливу увагу на спосіб і місце зберігання одягу з хутра . Недолік місця в шафі не є приводом для зберігання шуби в складеному вигляді. Шуба повинна висіти вільно, тоді хутро буде знаходитися в своєму природному положенні і не помнеться. Якщо шубу згорнути і щільно притиснути до інших речей в гардеробі, то хутро буде м'яти, і після такого зберігання його вже не вдасться розпрямити ні одним із способів. Сумка на плечі, носка пояса, сидіння на одному місці протягом тривалого часу також є причинами смятия хутра . Пам'ятайте це, і ваше хутряний виріб прослужить вам набагато довше.
Зверніть увагу
З виробів з хутра, що має завитки (каракуль, мерлушки і т.д.), воду слід видалити м'якою ганчіркою. Розчісувати такий хутро можна, його досить злегка вибити з виворітного боку.
Корисна порада
Якщо хутряний виріб побувало під мокрим снігом чи дощем, то потрібно струсити з нього воду щіткою і висушити при кімнатній температурі вдалині від нагрівальних приладів. Висушений хутро досить злегка розчесати, щоб він придбав належний зовнішній вигляд.