Як купити якісну норкову шубу.

Купівля норкової шуби - справа дуже відповідальна. Адже, вона повинна бути не тільки красивою, але і якісною. В іншому випадку, хутро почне сипатися і не прослужить вам довше одного сезону. Тому, перш ніж відправлятися за покупкою, вивчіть основні правила вибору хутряного виробу.
Вам знадобиться
  • - оцінити зовнішній вигляд;
  • - перевірити мездру.
Інструкція
1
Прийшовши в магазин, виберіть вподобані вам моделі і почніть їх приміряти. Пробудьте в кожній шуби не менше 3 хвилин. Цей відрізок часу дозволить визначити, підходить вам шуба чи ні.
2
Зверніть увагу на хутро. Він повинен блищати, а на дотик бути шовковистим. Проведіть по шубі рукою проти ворсу. На вашій долоні не повинно залишитися ні пуху, ні волосків.
3
Потім зімніть хутро. На якісному виробі він повинен швидко розпрямитися.
4
Якщо шуба фарбована, перевірте якість фарби. Візьміть білу хустку або будь-яку бавовняну тканину і стисніть хутро. Тканина не повинна змінити колір.
5
Якщо норка має натуральний колір, зверніть увагу на те, щоб на ній не було вицвілих зон або слідів іржі.
6
Вивчіть поверхню хутра. Вона повинна бути цільною, без залисин. Якщо ви помітите нерівні ділянки або перепади, це, скоріше всього, сліди від зубів тварин. Такі дефекти вважаються браком. У цьому випадку відмовтеся від даного виробу або вимагайте знижку за придбання низькоякісного вироби.
7
Тепер перевірте виворіт. Виверніть шубу і уважно огляньте якість швів і ниток. Якщо ви помітите клей замість швів, не купуйте дану модель. Підкладка хороших шуб НЕ прострачивается. Це вважається ознакою високої якості, так як, піднявши її, ви зможете побачити мездру.
8
Оцініть вироблення міздрі. Якщо підкладка прострочена, попросіть відпороти краєчок тканини. Якщо продавцям нічого приховувати, вони виконувати ваше прохання. Правильно вироблена міздря повинна бути м'якою, еластичною і без пошкоджень. Якщо нижній шар шкірки жовтий і потрісканий, значить, перед вами старий і висохлий хутро. Ні в якому разі не купуйте таку шубу .
9
Майте на увазі, що купувати норкову шубу потрібно тільки в магазині. Жоден ринок не дасть вам гарантій на хутряний виріб. Мало того, вирішивши повернути неякісний товар, ви ризикуєте не виявити продавця на його місці.
10
Купуючи шубу , не забудьте взяти чек і гарантійний талон. Ці документи дадуть вам право повернути або обміняти шубу , якщо в процесі носіння виявиться брак.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=sathnU4ZVm0
Зверніть увагу
Ціна на норкову шубу коливається від 50000 рублів. У періоди розпродажів бувають значні знижки.
Корисна порада
Якщо у вас високий зріст і струнка фігура, вам підійде будь-який фасон шуби.Еслі ви не високого зросту або у вас є зайва вага, уникайте шуб в підлогу і об'ємних фасонів.