Як підібрати модний одяг.

Класика ніколи не виходить з моди, але постійно дотримуватися класичного стилю в одязі буває нудно. Тим більше що відомі і не дуже бренди пропонують речі на будь-який колір, розмір і смак. Підбирати модну одяг не тільки приємно й захоплююче, це ще і відповідальний процес, який не терпить помилок.
Інструкція
1
Перш ніж іти за покупками, переглянете весь свій гардероб, приміряйте всі свої речі. Будьте критичні, об'єктивні і рішучі: якщо річ стара, злиняла, мала вам або велика - позбавляйтеся від неї. Те ж саме має статися і з речами, які лежать на полиці вже котрий сезон, очікуючи «кращих часів». Раз за ці роки не знайшовся привід їх надіти, значить, не знайдеться і в майбутньому. Звільніть місце для нових речей.
2
Щоб знати, що купувати, перегорніть каталоги з одягом і свіжі журнали. Дізнайтеся, які кольори і силуети одягу популярні в цьому сезоні, які аксесуари до них найкраще підбирати. Подивіться телепередачі з провідними і відомими гостями, поспостерігайте, у що вони одягаються. Шукайте як приклад тих людей, чиї комплекція і зростання близькі до вашим, щоб уявити, як буде виглядати на вас подібний наряд. Але навіть після домашньої підготовки не поспішайте по магазинах і бутіках.
3
Складіть список речей, які вам сподобалися з нових колекцій. Скомпонуйте їх один з одним. Уявіть, як би вони виглядали разом. Щоб зробити процес більш захоплюючим і творчим, можете вирізати з журналів сподобалися вам речі і скласти з них колажі. А ось тепер, коли ви точно знаєте, що вам потрібно, сміливо вирушайте на полювання за новими модними речами.
4
Шукайте в бутиках ті речі, які максимально схожі на вибрані вами. При примірці обов'язково дивіться одразу всі «в комплекті». Якщо приміряєте блузку, не полінуйтеся надіти брюки або спідницю. Якщо ви ще не встигли купити їх, попросіть консультанта принести вам щось схоже по фасону, нехай навіть і не того кольору. Під час примірки взувайтеся. Якщо в примірочної немає «чергової» взуття на невеликому каблучку, підніміться на носочках. Якщо ви не можете самостійно визначити, чи підходить річ, візьміть з собою подругу. Якщо подруги немає, можете порадитися з консультантом. Побоюєтеся, що консультант злукавить - не соромтеся, попросіть вас оцінити іншу купувальницю.
5
Не нехтуйте загальними правилами для вибору одягу. Пам'ятайте, що неправильний підбір колірної гами може дати неприємний результат. Червоний, білий колір і одяг в горизонтальну смужку роблять силует повніше. Чорний колір і вертикальна (особливо вузька) смужка - візуально стрункішою. Речі прямого покрою не завжди добре виглядають на худорлявих людях, так як виглядають звисаючої робою, а обтягуючий одяг на товстушки тільки підкреслює все складочки. Занижена лінія брюк або спідниці з короткою майкою підкреслює виступаючий живіт. Враховуйте особливості своєї фігури.