Як підібрати сумку до одягу. Як підібрати аксесуари до спортивного одягу.

Сумка для жінки - це не тільки засіб транспортування потрібних речей, але і стильний аксесуар, який може надати образу завершеність, додати вишуканість. Але якщо сумка підібрана неправильно, вона може зіпсувати навіть ретельно продуманий образ. Щоб правильно підібрати сумку до одязі, потрібно врахувати ряд деталей.
Інструкція
1
Підбираючи сумку до одязі, для початку визначтеся з вашим загальним стилем. Погодьтеся, що мініатюрний клатч буде виглядати безглуздо зі спортивною формою одягу або з важким зимовим пальто. В даному випадку розмір має значення. А строгий діловий костюм передбачає таку ж строгу сумку без зайвих прикрас, ланцюжків, стразів.
2
Оцініть сполучуваність матеріалів одягу та сумки: шкіра або тканина, матова поверхня або лакова. Приміряйте сумку з обраним нарядом у дзеркала так само, як ви приміряєте одяг. Фактура тканини сумки повинна гармоніювати з фактурою тканини одягу. Приміром, з шкіряною курткою або брюками солом'яний сумка (або сумка з подібних натуральних матеріалів) буде виглядати щонайменше дивно.
3
Тільки після цього починайте підбирати сумку за кольором. Раніше було прийнято вибирати сумку в тон до взуття. Як би вас не переконували у зворотному, мода на таке поєднання не пройшла. Це класика, яка, як відомо, вічна. Просто правила підбору сумок стали більш демократичні. Сумка, туфлі і ремінець одного кольору досі виглядають дуже елегантно на будь-якій жінці.
4
Якщо ви вибираєте сумку під однотонний наряд, стежте, щоб колір сумки не був ідентичний кольору вбрання. Краще вибрати сумку темнішого або більш світлого відтінку або взагалі зіграти на контрасті. Якщо сумка зливається з одягом, це вже не стиль, а маскування або просто перебір.
5
До кольору сумки можна підбирати не тільки взуття і ремені того ж кольору, але також хустки, шарфики, рукавички, масивні прикраси, оправу очок. Тільки стежте за тим, щоб кольорові акценти були розставлені без надмірностей. Досить одного-двох аксесуарів в тій же кольоровій гамі, що й сумка, інакше образ буде виглядати перенасиченим.
6
Пам'ятайте про загальні правила сполучуваності квітів. Несподівані і яскраві контрасти рідко виглядають вдало. Слідкуйте, щоб ваша сумка не здавалася яскравим і недоречним плямою в загальній колірній гаммі наряду. Універсальним кольором для будь-якого сезону є тільки чорний. Для літа до нього додається ще й білий колір.
Для кожної жінки дуже важливо створення власного неповторного образу. Цей образ періодично змінюється. Іноді жінці хочеться, щоб у ній бачили розважливу і розумну жінку, іноді вона ставить метою чарувати і захоплювати чоловіків, іноді - просто привертати увагу оточуючих. Тут дуже важливі аксесуари . Саме вони здатні внести в образ ту саму родзинку, яка залишиться в пам'яті оточуючих.
Інструкція
1
У першу чергу необхідно пам'ятати про правильні поєднаннях кольорів, щоб аксесуар добре виглядав. Не рекомендується надягати в поєднанні з синьою блузкою, наприклад, червоне намисто або ж на додаток до зеленого светра рожевий браслет. Такі колірні поєднання ріжуть око і можуть відлякати кого завгодно. Краще всього використовувати в поєднанні з білим або чорним кольором найяскравішу біжутерію. Адже це класичні поєднання. Ті самі червоні намиста відмінно виглядатимуть на тлі класичного чорного костюма або маленького чорного плаття. Найбільш вигідно виглядає одна єдина яскрава деталь. Це незмінно привертає увагу.
2
Другою найважливішою характеристикою аксесуарів є їх форма. Якщо у вашому образі використані лише округлі лінії, то того ж потрібно дотримуватися і при виборі аксесуарів. Так, наприклад, сукня з круглим вирізом відмінно поєднується з круглими сережками. А сучасний класичний костюм з неправильними геометрично лініями чудово доповнять трикутні або ромбоподібні сережки. Звичайно, якщо ви зібралися на вечірку, на якій ніхто не зверне уваги на канони стилю, то допустимі аксесуари , що не поєднуються за формою з нарядом.
3
Аксесуари потрібно правильно поєднувати з нарядом і за стилем. Адже, посудіть самі, як безглуздо виглядає яскрава дешева біжутерія із суворим сукнею. Весь образ повинен належати одному конкретному стилю. Для легкої шовкової блузки на літо ще доречні такі молодіжні прикраси, як різнокольорові намиста або браслети. А от для вечірнього плаття доречніше буде використовувати інші класичні аксесуари . До цієї нагоди відмінно підійде нитка з перлів або золоте кольє.
Корисна порада
Зверніть увагу на те, що таких симпатичних дрібниць повинно бути небагато. Не потрібно перевантажувати свій образ.