Як прибрати пластилін з одягу. візерунки для рукавиць.

У процесі ліплення з пластиліну діти дуже часто забувають про акуратність і бруднять красиву і ошатний одяг. Але не варто за це лаяти дитину і забороняти йому розвивати свої творчі здібності. Видалити пластилін з одягу складно, але цілком можливо.
Інструкція
1
У першу чергу скористайтеся найпростішим способом. Покладіть забруднений в пластиліні річ в морозилку приблизно на 30-40 хвилин. Є ймовірність, що після цього пластилін відійде від тканини самостійно.
2
Якщо пластилін не навертався самостійно, поскоблите його гострим предметом. Робіть це дуже акуратно, щоб тканина не порвалася. У тому випадку, якщо пластилін віддалиться не весь, не турбуйтеся, він остаточно зникне після прання.
3
Дуже дієвим способом для видалення плям пластиліну з одягу є насичений мильний розчин. Для цього візьміть звичайне господарське мило і розчиніть його в гарячій воді. Розчин повинен вийти теплим і концентрованим. Нанесіть розчин на пляму і залиште на 5-10 хвилин. Потім, намочивши щітку для одягу, ретельно потріть пляму з внутрішньої сторони одягу. Потім на мильне пляма нанесіть невелику кількість харчової соди. Залиште на 5-10 хвилин і продовжуйте терти щіткою. Після проведеної операції виперіть одяг в порошку. Від плям не повинно залишитися і сліду.
4
Для видалення плям пластиліну з одягу можете скористатися ізопропиловим концентрованим спиртом, який здатний видалити так само жирні плями і плями від фруктів і шоколаду.
5
Швидко й ефективно позбутися від жирних плям від пластиліну ви зможете і за допомогою рослинного масла. Для цього візьміть чисту тканинну серветку, намочіть її в рафінованій олії і потріть пляму. Спочатку результату не буде, пластилін відійде тільки коли добре просочиться маслом.
6
Можете спробувати очистити пластилін з одягу за допомогою спеціального засобу. Придбати його можна в господарському магазині. В інструкції має бути написано, що дане засіб для чищення видаляє плями від пластиліну . Запитайте у продавця, він повинен знати про ефективні новинки в цій галузі.