Як вибрати ювелірні вироби.

Вибір прикрас майже нічим не відрізняється від вибору одягу. Дотримуйтеся свого почуття стилю, що не міняйте своїх звичок - це є найголовнішим. Правда, іноді можна зважитися і на невеликі експерименти. При виборі прикрас пам'ятаєте про свій гардероб, підбирайте біжутерію до свого одягу. Не захоплюйтеся, не треба скуповувати все підряд. Прикраса має бути останнім штрихом, завершальним весь образ в цілому, вибирайте їх особливо ретельно.
Інструкція
1
Ювелірна прикраса необов'язково має бути тільки дизайнерським. Навіть у самому звичайному магазині при бажанні ви можете знайти унікальні штучки, які й без відомого імені викличуть справжній фурор. Ви можете змінювати і комбінувати аксесуари, щоб завжди виглядати чудово.
2
Красиві прикраси з штучних матеріалів, будуть чудово виглядати в повсякденному житті. Такі прикраси досить прийнятні за ціною.
3
Великою різноманітністю і доступністю відрізняються срібні вироби . Якщо все-таки чисте срібло 925 проби доведеться вам не по кишені, ви можете купити кілька посріблених прикрас. Срібні штучки повинні бути в колекції у кожній. Адже срібло може облагородити будь-який стиль і підійде до будь-якого заходу.
4
Звичайно, золоті та позолочені прикраси нічим не поступаються універсальності срібла, але не у всіх жінок є можливість їх придбати.
5
При виборі кілець враховуйте довжину своїх пальців і будова кисті - це має дуже велике значення. Адже надіті на тонкі і вузькі пальці масивні кільця з великими каменями будуть виглядати безглуздо. Насамперед вирішите, для яких цілей підійде вбрання кільце. Щоб підібрати правильне прикраса, приміряйте кілька моделей. Якщо виріб дуже масивне, воно має бути єдиним. Якщо у вашому кільці є яскраві камені, то при виборі одягу повторіть ці ж кольору. Не носіть кільця постійно, це шкідливо через перебування на руках безлічі чутливих точок, які пов'язані з роботою багатьох внутрішніх органів.
6
Перш ніж ви надумаєте купити браслет, визначитеся, з чим ви будете його носити. Адже є величезна різноманітність варіантів - виберіть широкий браслет або тонкий і витончений. Розмір браслета повинен бути відповідним, оскільки дуже широкий буде раз у раз зісковзувати і може загубитися зовсім, а зовсім вузький буде залишати сліди на шкірі.
7
Перед покупкою кольє або ланцюжків перевірте свої знання розміру власної шиї. Це є особливо важливим при покупці через інтернет, адже так ви не приміряєте прикрасу. Камені в намисто повинні гармоніювати з тоном вашої шкіри.
8
Найскладніше - правильно вибрати сережки. Чим більше сережки, тим більше вони помітні й активніше будуть привертати увагу до вашої особи. Міняйте розмір сережок і створюйте різні образи, пробуйте експериментувати. Пам'ятайте, що дрібні сережки візуально збільшують особа, а великі - роблять його дрібнішими.
9
Любительки прикрас знають, що процес вибору може тривати нескінченно, приносячи незрівняне задоволення. Ювелірні прикраси можуть доповнити стиль і є ідеальними аксесуарами, вибирайте їх з особливою ретельністю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UDuQo7KHhj0