Як вибрати діловий костюм.

Положення, займане вами в компанії, має знаходити відображення в вашому діловому стилі. Принцип «зустрічають по одягу» актуальний в цьому випадку, як ніколи. Правильно підібраний ділової костюм може стати гарною підмогою на шляху до успіху. Перш за все, він повинен бути якісним, функціональним і практичним. В костюм е, виправдовувався витрачені на нього гроші, ви будете виглядати елегантно і відчувати себе впевнено в будь-якій ситуації.
Інструкція
1
У виборі тканин орієнтуйтеся на натуральні матеріали, такі, як шерсть, льон, бавовна або шовк. Їх головна перевага - хороші гігієнічні властивості і підтримання необхідної форми. Найелегантніші костюм и виходять з габардину - легкої прекрасно Драпируемость тканини, що має чіткий діагональний рубчик. Матовий креп, як і віскоза, також легко драпірується і мало мнеться.
2
Не вибирайте костюм и, зшиті з суцільної синтетики. Ця тканина практично не гігроскопічна, легко електризується, блищить і лисніє. Жорсткі і блискучі тканини будуть повнити фігуру. Якщо вас не влаштовують мнущиеся натуральні тканини, зверніть увагу на комбіновані полотна. Якісний матеріал, стійкий до зношування й зберігає чистоту первісного кольору, дозволить носити костюм протягом довгого часу.
3
Класичний костюм володіє простий лаконічною формою і лініями. Він зберігає і підкреслює пропорції тіла і коригує наявні недоліки фігури. Поверх короткого низу рекомендується носити довгий верх. Короткий верх необхідно поєднувати з довгим і об'ємним низом. Візуально стрункості вашій фігурі додадуть вертикальні лінії у крої і забарвленню костюм а.
4
Власницям пропорційної фігури підійде будь-яка довжина жакета. Високим жінкам рекомендується носити довгий жакет і довгу спідницю. Короткий жакет в поєднанні з довгою спідницею або брюками підійде жінкам маленького і середнього зросту. Довжина жакета повинна бути достатньою, щоб прикрити повні стегна, але при цьому він не повинен візуально вкорочувати ногі.Подплечнікі повинні бути правильно підібрані по ширині, а рукав повинен закінчуватися на зап'ястної кісточці.
5
Спідниця в класичному костюм е має бути строгою за формою і силуетом, а також бути більше в довжину, ніж у ширину. Вона не повинна задиратися, коли ви сидите і морщитися спереду. При покупці рекомендується до об'єму стегон додавати 2 сантіметра.Еслі ви вибираєте широкі брюки, їх тканина повинна бути тонкою і м'якою. Брюки не за розміром утворюють горизонтальні складки спереду. Занадто широкі брюки надають зайвий обсяг, брюки зі складками підкреслюють стегна і живіт.
6
Колір костюм а повинен відповідати вашому цветотипу. Віддавайте перевагу стриманим темним або пастельним тонам: темно-синьому, оливковій, глибокому шоколадному, сірому, бежевому, темно-смарагдового і нефритовому. Уникайте строкатості: у класичному костюм е допускається наявність лише двох-трьох кольорів. Найбільш елегантно виглядають однотонний костюм . При виборі малюнка віддайте перевагу тканини в тонку смужку, клітинку, з фактурою букле, «ялинок» і «курячих лапок».