Як перевести л/с в л/хв.

Літр і годину не є частиною міжнародної метричної системи одиниць, але мають у ній особливий статус «одиниць, які можуть використовуватися спільно з одиницями СІ». Тому їх часто застосовують спільно для позначення швидкості витрати рідких і газоподібних речовин. Залежно від тимчасового інтервалу виміру цієї величини, використовуються різні похідні години - хвилини , секунди, добу і т.д.
Інструкція
1
Змінюйте пропорційно задану величину витрати речовини при зміні часу вимірювання. Наприклад, при перекладі витрачається обсягу з літрів на добу в літри на годину треба зменшити відому величину витрати в 24 рази, так як тривалість години саме у стільки разів менше тривалості доби. Аналогічно при перекладі витрачаються обсягів з літрів в секунду в літри в хвилину величину слід збільшити в шістдесят разів, так як хвилина вміщує саме стільки секунд.
2
Скористайтеся будь-яким конвертером величин, щоб не довелося вираховувати цифри в розумі. Один з таких онлайн-конвертерів можна знайти на сайті пошукової системи Google. Він не має окремого інтерфейсу, а використовує те ж поле введення, яке призначене для введення звичайних пошукових запитів - це робить процес конвертації величин гранично простим. Наприклад, якщо потрібно дізнатися, скільки витрачається літрів на хвилину, якщо відомо, що в секунду витрачається 45,28 літрів, то почніть з переходу на головну сторінку пошуковика - http://www.google.com. Потім введіть в єдине поле на цій сторінці такий запит: «45,28 л/с в л/хв». Кнопку відправки запиту натискати не буде потрібно, пошуковик і без цього покаже результат: 45,28 л/с = 2 716,8 л/хв.
3
Використовуйте калькулятор, якщо не довіряєте онлайн-конвертерів чи не маєте доступу в інтернет. ОС Windows має у своєму складі відповідну програму, що імітує інтерфейс звичайного калькулятора. Відкрити її можна кількома способами, найшвидший з яких використовує стандартний діалог запуску програм. Щоб ним скористатися, натисніть клавіші WIN + R, потім введіть команду calc і натисніть клавішу Enter.