Як поставити квадратний корінь.

Математичний символ, що позначає операцію добування кореня, не входить в число перших 128 знаків кодіровочних таблиць, які без проблем можуть бути введені і відображені будь-якою програмою для роботи з текстами. Тому спосіб вставки в текст цього символу залежить від можливостей використовуваної програми. Крім того, слід враховувати і можливості тієї програми, за допомогою якої згодом буде проглядатися створюваний текст.
Інструкція
1
Скористайтеся замінником знака квадратного кореня, якщо створюваний документ буде зберігатися у файлах з розширенням txt. Формат таких файлів не передбачає можливості роботи з символами тієї частини кодіровочних таблиць, в яких розміщується і код знака кореня. Досить поширеним замінником цього символу є позначення sqrt. Наприклад, щоб записати математичну операцію добування кореня з числа 64, треба писати sqrt 64 або sqrt (64). sqrt - це скорочення від англійського square root (квадратний корінь ).
2
Використовуйте функцію вставки символів, якщо програма, яка повинна відображати текст, що набирає, здатна відтворювати знак кореня. Наприклад, при використанні текстового процесора Microsoft Word 2007 для додавання цього знака в текст треба перейти на вкладку «Вставка» і клацнути по кнопці «Символ», розміщеної в групі команд «Символи». Якщо в розпочатому списку не буде потрібного знака, то клацніть нижній пункт - «Інші символи».
3
Розкрийте випадає "Набір" і клацніть пункт «математичний оператори», щоб не перекручувати таблицю символів до потрібного знака «вручну». Виберіть символ квадратного кореня і натисніть кнопку вставити, а потім закрийте це вікно.
4
Використовуйте ручне введення коду в якості альтернативи кнопці «Символ». Цьому символу відповідає код 221A (буква - латинська). Набравши його, натисніть клавіші ALT + X, і текстовий редактор замінить ці чотири знаки одним символом квадратного кореня.
5
Вставляйте у вихідний код послідовність символів & radic ;, якщо програма, яка буде відображати текст, що набирає, може відтворювати теги мови НТМЛ. Виглядати в браузері цей «символьний примітив» мови HTML повинен так:?.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=LszpZX53OzI