Нерухомість в Німеччині: Як купити і не пошкодувати.

Якщо ви вирішили купити квартиру або будинок в Німеччині , зробити це буде зовсім не складно. Німецьке законодавство дозволяє іноземцям набувати у власність нерухомість без будь-яких обмежень. Це стосується як житлових приміщень, так і комерційних об'єктів і землі. Вам знадобляться лише паспорт і необхідна сума грошей.
Вам знадобиться
  • - закордонний паспорт;
  • - гроші.
Інструкція
1
Першим ділом, виберіть об'єкт нерухомості. Вивчіть пропозиції та ціни на спеціалізованих сайтах. Можна, також, звернутися в ріелтерські агентство. Однак, в цьому випадку, ціна на житло буде вище.
2
Отримавши необхідну інформацію, поїдьте в ознайомчий тур. Подивіться максимальну кількість варіантів, щоб зробити правильний вибір.
3
В Німеччині придбати нерухомість можна виключно шляхом безготівкового розрахунку. Тому, відкрийте рахунок в німецькому банку. Підготуйте закордонний паспорт, документи, що підтверджують адресу вашого проживання, заповніть банківські документи.
4
Перед тим, як здійснити операцію, упевніться в юридичній чистоті житла, що купується. Подібна інформація зберігається в Поземельної книги, куди занесені всі дані по об'єкту - зроблені угоди, фінансові показники, кредитна історія і т.д. Уважно вивчіть всі деталі. Якщо, з якихось причин, ви не зможете зробити це особисто, зверніться до послуг нотаріуса.
5
Після того, як перевірка об'єкта завершена, складається договір купівлі-продажу, який посвідчується у нотаріуса. Перереєстрація прав власності вчиняється в два етапи. Спочатку відбувається попередня реєстрація, потім - остаточна. Після підписання договору купівлі-продажу, нотаріус подає заявку в Поземельний суд на попередню реєстрацію нового власника. Розрахуватися з продавцем ви зможете двома способами: шляхом переведення грошей безпосередньо на рахунок колишнього власника або перевівши суму на трастовий рахунок нотаріуса.
6
Коли гроші опиняться у продавця, нотаріус направить повторну заявку в Поземельний суд про остаточну реєстрації прав нового власника. Процес купівлі-продажу і внесення змін до Поземельної книги займе кілька місяців.
7
Податок на придбання нерухомості в Берліні становить 4,5%, в інших містах - 3,5%. Нотаріус бере за свої послуги 1,5%, за гербовий збір ви заплатите 0,5%.
Зверніть увагу
У Німеччині нотаріус не тільки контролює процес купівлі-продажу, а й проводить операцію.
Корисна порада
Щорічний податок на нерухомість і землю коливається від 0,5 до 1,5% від вартості об'єкта.