Як написати хороший сценарій.

Вдалий свято - це гарний настрій, веселі гості і цікавий сюжет. Написання сценарію вимагає часу і фантазії, але його наявність гарантує чудове захід і відсутність неприємних несподіванок. Хороший план свята включає в себе кілька відділень, яскраві вітальні промови і веселі вікторини та конкурси.
Інструкція
1
Зберіть інформацію про учасників свята. Наприклад, якщо це ювілей, дізнайтеся про сім'ю іменинника, роботі, звичках. Згадуйте ці відомості в перебігу свята робить сценарій боле душевним. Якщо цей захід для групи - новий рік або ранок в дитячому саду, дізнайтеся все про учасників: імена, вік, цікаві події, що відбувалися в даній компанії та інше.
2
Пишіть план дій для певного віку. Наведіть довідки, хто буде в числі запрошених, їх соціальний стан і кількість років. Для школярів та пенсіонерів сценарії пишуться по-різному. Потрібно враховувати і професії, це іноді дозволяє використовувати гумор, характерний для окремих кіл.
3
Додатково дізнайтеся кількість запрошених, місце проведення (чи буде місце для рухливих ігор і танців), як звертатися до винуватців торжества і гостям (на "ти" або на "ви"). Уточніть список близьких родичів, якщо це день народження, щоб надати їм слово.
4
Сценарій свята розділіть на кілька відділень. Між ними прийнято робити невеликі перерви. Заздалегідь продумайте якого типу будуть паузи: танці або музичні номери, рухливі конкурси, іноді бувають і невеликі прогулянки в середині вечора. Розпишіть заздалегідь коли і які заходи заплановані.
5
В початкове відділення включите урочисті тости і привітання. Перший келих піднімається за події подія, наприклад за наступаючий свято. Якщо це день народження, то за іменинника.
6
Додайте в сценарій участь костюмованих персонажів. Запросіть спеціально артистів або переодягніть гостей в цікаві концертні вбрання. Дані персонажі повинні привітати всіх з свят, сфотографуватися з бажаючими, за бажанням - влаштувати невелике уявлення.
7
Включіть в сценарій різні конкурси та вікторини. Враховуйте при написанні можливості проведення цих заходів. На маленькій площі не можна бігати, або в пенсійному колективі рухливі ігри не завжди будуть успішні. Придумайте більше конкурсів, нехай обов'язково будуть додаткові, якщо раптом залишиться вільний час.
8
Виберіть ведучого заходу. На цю роль можна запросити професійного ведучого, родича або активного члена колективу. Проконсультируйте його з приводу проведення свята, прокоментуйте для нього сценарій , обговоріть виникаючі питання.