Як залучити на навчання.

У роки демографічної кризи перед керівниками навчальних закладів стоїть непросте завдання: як привабити молодь навчатися саме в даний ВУЗ або коледж? Можна використовувати такі методи:
Інструкція
1
Протягом усього року послідовно піднімайте рейтинг вашої навчальної організації в місті. Для цього організуйте олімпіади, конкурси, фестивалі на базі ВНЗ, причому переможцям має бути гарантовано пільговий вступ. Це підніме ваш авторитет серед молоді міста, адже саме назва вашого закладу буде у всіх на слуху.
2
Проводите «Дні відкритих дверей» зі старшокласниками. Майбутні випускники та їхні батьки повинні заздалегідь знати, які спеціальності є в даному інституті, які іспити доведеться складати для вступу, чим приваблива майбутня студентське життя.
3
На ці заходи запрошуйте професорський склад і обов'язково успішних випускників. Майбутні студенти повинні бачити, чого можна досягти в житті, отримавши диплом у вашому навчальному закладі. Корисно розповісти про наукову діяльність в інституті, про можливості стажування за кордоном (якщо вони є).
4
Старшокласників запрошуйте цілеспрямовано. Надрукуйте запрошувальні квитки і розішліть їх в школи. Також можна відправити в школи та гімназії представників ВНЗ, щоб вони розповіли учням про те, чому необхідно прийти саме в вашу організацію.
5
Організуйте підготовчі курси для школярів. По-перше, це підвищить освітній рівень майбутніх абітурієнтів, а по-друге, у випускників буде шанс освоїтися в інституті, заздалегідь познайомитися з викладачами, відчути себе своїми в ваших стінах.
6
Розкажіть про свій навчальний заклад у всіх доступних ЗМІ. На сайтах, на телеканалах, в газетах повинна бути саме ваша реклама. Можна організувати роздачу листівок, студентські виступи.
7
Якщо ваш ВУЗ є комерційним, відразу домовтеся з банками про можливості оплати навчання в кредит. Це допоможе залучити хлопців з малозабезпечених сімей. Для навчання важливий кожен.