Як розрахувати середньодушовий дохід. середньодушовий дохід родини це.

Середньоподушний дохід населення є не просто показником економічної ситуації в країні. Розрахунок середньодушового дохід а для конкретної сім'ї може визначити чи входить ця сім'я в число малозабезпечених. В цьому випадку вона має право отримувати державну соціальну допомогу, субсидії чи допомоги.
Вам знадобиться
  • - калькулятор.
Інструкція
1
Складіть список членів родини, які враховуються при підрахунку середньодушового дохід а. В цьому випадку до складу сім'ї не включаються повнолітні діти; діти до 18 років, які отримали повну дієздатність згідно законодавства РФ; діти, за якими батьки позбулися батьківських прав; діти під опікою, зміст яких оплачується державою за законодавством РФ; діти на повному державному забезпеченні; чоловік або батько, який перебуває на військовій службі або в місцях позбавлення волі.
2
Підсумуйте загальний дохід родини за останні три місяці до подачі заяви на отримання допомоги, субсидії або допомоги. При розрахунку враховуються всі суми дохід а, отримані членом родини до вирахування обов'язкових страхових внесків і податків відповідно до законодавства РФ. У суму дохід а родини не входять аліменти, що виплачуються на утримання неповнолітніх дітей одним з батьків, а також нарахована, але не виплачена фактично заробітна плата, винагорода або утримання. Якщо член сім'ї отримує дохід в іноземній валюті, то сума перераховується в рублі відповідно до курсу Центрального банку РФ в день отримання коштів. Премії та винагороди враховуються згідно часу їх отримання.
3
Розділіть сумарний дохід членів сім'ї на кількість членів сім'ї та на розрахунковий період. Отримане значення дорівнюватиме середньоособовому дохід у вашої родини. Якщо даний дохід дозволяє призначити вам державну допомогу, то уявіть документи про склад сім'ї та розмірах дохід а кожного члена сім'ї в органи, що займаються призначенням і виплатою допомог, субсидій або допомоги. Напишіть заяву на отримання відповідної державної соціальної допомоги. Співробітник держустанови проконсультує вас про терміни вирішення питання по вашій справі.