Як підготуватися до свята.

Будь-яке свято - це завжди радість, приємні сюрпризи, музика, квіти і звичайно ж частування. Як підготуватися до святу його ініціаторам і запрошеним на нього гостям? Свята можуть влаштовуватися з різних причин. Можна організувати і традиційне торжество, і невелику вечірку, і романтичну зустріч. Щоб у пам'яті всіх присутніх надовго залишилися приємні спогади, що піднімають настрій, потрібно слідувати деяким правилам.
Вам знадобиться
  • святкові аксесуари та прикраси
Інструкція
1
Ніколи не плануйте ніяких інших заходів на дату проведення свята. Заздалегідь відзначте це число у календарі. Продумайте і детально запишіть, що саме ви маєте намір зробити в період підготовки до нього. Намагайтеся закінчити всі можливі приготування хоча б за 1- 2 години до свята. За цей час заспокойтеся і приведіть себе в порядок.
2
Правильно розрахуйте бюджет свята. Усі складові заходи свята, логічно наступні одне за іншим, необхідно ретельно спланувати і скласти кошторис витрат по кожному з них. При цьому пам'ятайте, що занадто насичена програма може втомити гостей так само, як і занадто пишний стіл. Головне, щоб ви вклалися в розраховану суму грошей, зробили свято яскравим і незабутнім, і всі залишилися задоволені.
3
Самим ретельно продумайте і виберіть музичний супровід до вашого святу . Враховуючи, що найчастіше на святах присутні люди різного віку, віддавайте перевагу музиці розслаблюючій, ненав'язливою. Пам'ятайте, що при виникненні незручних моментів врятувати становище може саме музика. Звичайно, для вузькоспрямованих вікових тематичних вечірок та святкових зустрічей для двох слід вибирати відповідний музичний репертуар.
4
Заздалегідь подумайте про приміщення, де буде проходити ваше свято. Воно не повинно бути занадто просторим або тісним для запрошених гостей. Переважно, якщо це буде затишне місце, де вільно і комфортно розмістяться всі ваші гості. Приміщення має бути зі смаком прикрашено, враховуючи спрямованість торжества. Можна активно використовувати квіткові композиції, драпірування та інші декоративні прийоми по оформленню приміщення, крім традиційних кульок, гірлянд і т.д.
5
Обов'язково заздалегідь продумайте ваш зовнішній вигляд до дрібниць. Якщо для цього необхідно відвідати будь-які заклади, зробіть це завчасно. Підготуйте відповідний одяг, зручне взуття. Все це допоможе залишатися вам впевненими в собі в потрібний момент і насолоджуватися самим святом.
6
не завантажуйте справами попередній святу день. Більше відпочивайте і займайтеся собою. Обов'язково виспіться напередодні, будьте в хорошій формі. Міцний і здоровий сон допоможе вам бути веселими та бадьорими весь святковий день.
Корисна порада
Знайдіть собі помічників і розподіліть завдання між ними.