Як долетіти до Сінгапуру.

Сінгапур - саме високорозвинена держава Азіатського континенту. Воно розташоване біля південній частині півострова Малакка, між Малаккською протокою і Південно-Китайським морем. Навколо узбережжя Сінгапуру розкидані понад 60 меленьких острівців, що входять до його складу.
Вам знадобиться
  • - закордонний паспорт;
  • - віза;
  • - авіаквитки;
  • - бронь готелю;
  • - страховий поліс.
Інструкція
1
Першим ділом, перевірте свій закордонний паспорт. Він повинен бути дійсним не менше 6 місяців з дня повернення з подорожі.
2
З Москви до Сінгапуру літають прямі рейси авіакомпаній Трансаеро і Singapore Airlines. Час в дорозі займає близько 11 годин. Вартість квитка варіюється від 40000 рублів, залежно від пори року. У низький сезон бувають спеціальні пропозиції і ціна падає.
3
Також, до Сінгапуру можна долетіти з однією або двома пересадками через Дубай, Бангкок, Гонг-Конг, Пекін або Делі. Рейси з пересадками здійснюють Emirates, Thai Airways, Cathay Pacific і т.д. Якщо дати вашої поїздки не співпадуть з періодом знижок, розраховуйте заплатити від 28000 рублів за авіаквиток.
4
Для того щоб придбати квиток, відвідайте сайт авіакомпанії або один із спеціалізованих сайтів. Порівняйте ціни і забронюйте авіаквиток. Якщо вам немає 25 років, вкажіть це у відповідному віконці і отримаєте молодіжну скідку.Маршрутная квитанція прийде на вашу електронну адресу. Якщо ви замовите авіаквиток на професійному сайті, ви зможете вибрати доставку кур'єром або інший доступний варіант отримання проїзного документа.
5
Подбайте про покупку авіаквитків заздалегідь, бажано, за пару місяців. Ви заощадите гроші і виберете найбільш підходящий варіант перельоту.
6
Забронюйте готель. Зайдіть на сайт міжнародних систем бронювання або на сайт готелю і здійсните бронювання. Роздрукуйте підтвердження броні, яке відправлять на вашу електронну пошту.
7
Придбайте страховий медичний поліс. Сума покриття повинна становити не менше 30000 доларів США.
8
Якщо ви маєте громадянство Російської Федерації, для відвідин країни вам знадобиться діюча віза. Зберіть необхідні документи. Віднесіть їх і візовий центр країн Азії в Москві, в компанію Pony Express або перешліть в електронному вигляді в авіакомпанії Singapore Airlines, Emirates або Qatar Airways. Термін розгляду візової запиту становить 1-3 дні.
Корисна порада
Столиця острова - Сінгапур.Время випереджає московське на 5 годин. Валюта - сінгапурський долар.