Як знайти роботу молодому спеціалісту.

Знайти гарне місце з гідною зарплатою іноді важко навіть професіоналу вищої категорії. Тим більше не легко це зробити з недавнім студенту. Однак, деякі компанії навпаки воліють приймати на роботу випускників профільних ВНЗ або навіть студентів старших курсів.
Інструкція
1
Пошуки місця роботи почніть з складання грамотного резюме. Запишіть в ньому все незакінчені і закінчені навчальні заклади. Кваліфікацію та спеціалізацію випишіть з диплома. Якщо раніше ви працювали, позначте де, починаючи з останньої організації. Опишіть вміння та навички, отримані під час трудової діяльності та навчання в інституті. Якщо ви володієте іноземною мовою, маєте водійське посвідчення, володієте спеціальними знаннями - обов'язково вкажіть це в резюме. Ваше основне завдання - якомога більш вигідно представити себе майбутньому роботодавцю.
2
Резюме розмістіть на сайтах, що надають послуги з підбору вакансій. Найпопулярніші портали: www.hh.ru, www.rabota.ru, www.job.ru та інші. Вивісити на них резюме можна абсолютно безкоштовно.
3
Не варто чекати, поки роботодавець помітить ваше резюме. Шукайте потрібну вакансію самостійно. На тих же інтернет-порталах введіть в пошуковому рядку назву цікавить посади. Сайт видасть список всіх оголошень про прийом на роботу на дану і суміжну спеціальності.
4
Знайдіть у тексті вакансії електронну пошту відділу кадрів, на яку потрібно вислати резюме. Напишіть супровідний лист. У ньому вкажіть свої конкурентні переваги перед іншими кандидатами. Резюме з описом проглядаються частіше за інших.
5
Розкажіть рідним і друзям про те, що шукайте роботу . Можливо, хтось порадить організацію, де потрібен саме такий співробітник.
6
Знайдіть в інтернеті адреси і телефони ярмарків вакансій, які проводяться у вашому регіоні. Саме там найчастіше компанії проводять набір молодих фахівців. Роздрукуйте п'ять - десять примірників резюме, візьміть диплом і паспорт і вирушайте на пошуки підходящої роботи.
Зверніть увагу
Якщо з'явилася можливість підробити на останніх курсах інституту - не відмовляйтеся. Кандидатів навіть з мінімальним досвідом беруть на роботу частіше, ніж випускників з чистою трудовою книжкою.
Корисна порада
Не розраховуйте відразу поспасть на керівну посаду. Шукайте вакансії у відділах за фахом. Якщо ви економіст - влаштуйтеся на роботу помічником бухгалтера, юрист - асистентом до нотаріуса і т.д. Для того, щоб стати начальником, потрібно напрацювати досвід на всіх сходинках кар'єрної драбини.