Як почати переговори.

В бізнесі значну роль відіграють переговори . Саме на них вирішуються подальші шляхи розвитку компаній, характер взаємин з партнерами і конкурентами. Хороший початок переговорів дає відмінний старт для сприятливого їх завершення.
Вам знадобиться
  • інформація про співрозмовника
Інструкція
1
Заздалегідь ознайомтеся з присутніми сторонами. До початку переговорів дізнайтеся, з ким саме вам доведеться мати справу. Пам'ятайте, що, чим краще ви знаєте особливості свого опонента, тим простіше вам буде контролювати ситуацію. Якщо ви знайомі з вашим майбутнім співрозмовником, то постарайтеся згадати, які аспекти розмови можуть його дратувати або радувати. У тому випадку, якщо співрозмовник вам не знайомий, розпитайте людей, що вже мали з ним справу, вони зможуть підказати вам, яку тактику поведінки краще вибрати.
2
Чи не запізнюйтесь. Переговори, які починаються з запізнень, навряд чи можуть привести до чогось хорошого. Ваш опонент буде недоброзичливо налаштований, навіть якщо спочатку його наміри не були такими. Якщо ви все ж запізнилися, спробуйте виявити в цьому позитиви і розкажіть про них співрозмовникові. Наприклад, якщо переговори проходять у вашому офісі, скажіть, що ваше запізнення дозволило опонентові краще адаптуватися до обстановки.
3
Свою промову слід почати з чіткої постановки вимог, що пред'являються до співрозмовника. Однак у ваших словах не повинно бути ніякої агресії. Конкретно викладіть всі ваші побажання і плани. Уважно вислухайте співрозмовника, спробуйте визначити, як можна прийти до компромісу.
4
Будуйте розмова, спрямований на співпрацю. Ваш співрозмовник повинен розуміти, що вашою метою є не диктат своїх умов, а пошук зручного для всіх угоди. Будьте доброзичливі і адекватно сприймайте надходить.
5
Не забувайте про почуття гумору. Переговори, розпочаті з жарту, створять приємну атмосферу і налаштують присутніх на потрібну хвилю. Але це не означає, що треба постійно розповідати анекдоти. Гумор повинен бути тонким і розумним, інакше опонент може засумніватися в серйозності ваших намірів.
Зверніть увагу
Не жартуйте на тему дітей, національності, релігії і хвороб. Наслідки таких жартів складно передбачити
Корисна порада
Розберіться, до якого психологічного типу відносяться ваші опоненти, і будуйте свою поведінку згідно з цим.