Як отримати бажану роботу.

Психологи стверджують: неможливо бути щасливим, якщо робота не в радість. Більше того, улюблена справа завжди буде приносити не тільки задоволення, але і хороший дохід, якщо ви займаєтеся їм з ентузіазмом. Саме тому необхідно прикладати максимум зусиль, щоб отримати бажану роботу .
Вам знадобиться
  • - резюме;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Визначтеся з напрямом, в якому хотіли б працювати. Складіть список великих компаній, привабливих з точки зору майбутньої кар'єри. Знайдіть інформацію про кожному підприємстві. Зайдіть на корпоративні сайти, почитайте тематичні форуми. Так ви зможете скласти уявлення про внутрішнє середовище обраних фірм, про стосунки в колективі, про рівень заробітної плати.
2
Складіть резюме, що відображає всі ваші професійні гідності. Якщо ви розглядаєте роботу в іноземній компанії, заздалегідь переведіть його на англійську мову.
3
Розішліть резюме у відділи персоналу знайдених вами компаній. Навіть якщо на даний момент їм не потрібні співробітники, ваша вакансія буде поміщена в кадровий резерв. Через кілька днів передзвоніть менеджеру і уточніть, чи отримано ваше резюме. Цілком можливо, що місце звільниться найближчим часом і вас запросять на співбесіду.
4
Паралельно зверніться в кадрове агентство. Якщо у вас є хороший досвід, шанси знайти роботу через посередника зростають. Чітко викладіть HR-менеджеру свої побажання з приводу роботи.
5
Якщо вас запросили на співбесіду, продумайте свій зовнішній вигляд. Намагайтеся не виглядати нудно, віддавши перевагу діловому стилю. Уникайте сексуальності і вульгарності, але при цьому доповніть наряд цікавими і якісними аксесуарами. Постарайтеся проявити у своєму зовнішньому вигляді індивідуальність.
6
Заздалегідь підготуйте відповіді на самі частотні питання. Приклади інтерв'ю ви можете знайти на численних сайтах в інтернеті. Будьте готові до будь-якого поведінки інтерв'юера, тримайтеся впевнено і з гідністю. При цьому ви повинні продемонструвати бажання працювати саме в цій компанії. Дайте зрозуміти роботодавцю, що ви добре обізнані про його фірмі, а також підтвердіть свою мотивацію і потенційну користь саме для цього підприємства.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HxZ_rVnyTRc
Зверніть увагу
Якщо ви мрієте працювати в конкретній компанії без чітких на те причин, будьте обережні. Гарний фасад офісу та репутація фірми ще не гарантують високого доходу і відсутності стресів на роботі.