Як поставити яндекс бар.

Яндекс . Бар - одне з популярних доповнень до будь-якого інтернет-браузеру. Поставивши його на свій комп'ютер, ви додасте браузеру безліч корисних і приємних функцій: перегляд пошти, пошук з панелі, доступ до інформації про погоду, пробках на дорогах, курсах валют і багато чому іншому. Прочитайте цю інструкцію, щоб дізнатися, як встановити Яндекс . Бар.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт системи, якою ви користуєтеся, і перейдіть за посиланням, що веде на цей сайт. Зазвичай вона буде найпершою у видачі. Не встановлюйте Яндекс . Бар з інших джерел - доповнення, викачане з невідомого сайту, може містити шкідливі програми.
2
Сайт автоматично визначить вашу операційну систему і браузер і запропонує завантажити і встановити саме ту версію Яндекс . Бар а, яка найкраще вам підходить. Якщо він помилився, або ж ви хочете вибрати іншу версію Яндекс . Бар а, перенести її на комп'ютер з іншою операційною системою або браузером і встановити там - виберіть відповідний варіант з переліку, розташованого під великий помаранчевої кнопкою з написом «Встановити Яндекс . Бар».
3
Натисніть на велику помаранчеву кнопку з написом «Встановити Яндекс . Бар». Вам можуть запропонувати завантажити інсталяційний файл на жорсткий диск вашого комп'ютера або запустити його негайно. Якщо ви вибрали другий варіант, установка почнеться автоматично. Якщо ж ви вирішили зберегти файл, то запам'ятайте, в яку саме папку на диску ви його зберегли. Щоб встановити Яндекс . Бар, перейдіть в цю папку і запустіть інсталяційний файл.
Зверніть увагу
Залежно від операційної системи і браузера, якими ви користуєтеся, установка Яндекс.Бару може зажадати від вас додаткових дій. Наприклад, деякі браузери не підтримують пряму установку доповнень. В цьому випадку ви повинні будете скачати файли Яндекс.Бару і вручну скопіювати їх в потрібну папку браузера. На сторінці установки ви обов'язково знайдете необхідну інформацію. Уважно прочитайте її.