Як маніпулювати шаблонами.

Небагато володіють даром маніпулювання людьми. А адже людину дуже легко ввести в замішання, створивши нестандартну ситуацію.
Вам знадобиться
  • Шаблони маніпулювання, психологічні методики
Інструкція
1
Шаблони є важливими факторами в житті людей. Вони звільняють наш мозок від перевантаження, відкладаючи в пам'яті все повсякденні дії, які є вже автоматичними. В результаті чого звільняється свідомість для справ насущних, якими рясніє наша жізнь.Зачастую ми думаємо і мислимо шаблонно, і більше половини почутого нами і сказаного - це теж шаблони. При зустрічі з приятелем ми задаємо йому шаблонний питання: «Як справи?» І отримуємо традиційну відповідь. Та навіть свої грошові заощадження люди ховають будинки, використовуючи шаблони, тому для злодіїв немає особливих перепон для швидкого виконання своєї справи.
2
Але зміна шаблонного дії призводить зазвичай нас в замішання. Протягом декількох секунд мозок гарячково шукає вихід з цієї ситуації. Як швидко людина зможе відновити свій стан - залежить від її темпераменту.
3
Для любителів маніпулювання людьми подібне замішання має величезне значення. В цей момент він може вас попросити надати йому послугу, формулюючи її голосно і чітко, і в більшості випадків люди погоджуються виконати його прохання. Найголовніше, щоб людина була легко піддається навіюванню, і потрібно вчасно вловити той момент, коли можна йому буде зробити відповідне навіювання.
4
Цю методу використовують психологи у своїй роботі, а багато бізнесменів - у веденні бізнесу. Способів впливу на людину - маса. Дуже поширені способи розриву шаблону - це «егоїстичний кави» або «дружнє рукостискання». Перший спосіб впливу полягає в тому, що маніпулятор в процесі бесіди в його кабінеті замовляє каву у свого секретаря тільки для себе, ігноруючи гостей, чим вводить їх в нежартівливе замішання. У другому випадку один зі співрозмовників, прощаючись, простягає руку для рукостискання. І в той момент, коли його візаві у відповідь теж простягає руку, перший її прибирає, поплескуючи нею по плечу співрозмовника, а іншою рукою бере його за зап'ястя простягнутою руки і вимовляє те, що він хоче вселити людині. Зрозуміло, ситуація нестандартна, і замішання обов'язково послідує.
Зверніть увагу
Намагайтеся уникати співрозмовників, помічених в маніпулюванні людьми. Якщо все ж зустріч неминуча, приготуйтеся відбивати їх атаку.