Як знайти друзів за інтересами.

У суєті повсякденних буднів і при великій кількості роботи знайти нових друзів вкрай складно. І нерідко складається ситуація, що навіть у величезному мегаполісі немає з ким випити чашку кави у вихідні. Спільні інтереси та захоплення можуть стати відмінною базою для нових знайомств.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - хобі.
Інструкція
1
Оберіть для себе хобі, яким вам було б цікаво займатися. Віддайте перевагу таким захопленням, які передбачають участь великої кількості людей, наприклад, гірські лижі або танці. Головне завдання для вас у даному випадку - вийти за межі власного будинку і зустрітися з однодумцями. Як правило, знайомства на подібних заходах зав'язуються дуже швидко, а надалі у вас з новими друзями буде відмінний привід для зустрічі.
2
Спілкуйтеся на форумах або ведіть блог у тій темі, якою ви цікавитеся найбільше. Навіть якщо ви захоплюєтеся виготовленням мила ручної роботи, ви напевно знайдете чимало сайтів в інтернеті, де спілкуються такі ж захоплені люди. Спочатку ви можете спілкуватися віртуально, обмінюватися досвідом і враженнями, а потім організувати зустріч форумчан. Вам буде подвійно цікаво побачити один одного в реальному житті, оскільки кожен з вас за час онлайн-спілкування створив уявний образ всіх співрозмовників. Така дружба може бути дуже міцною, оскільки на реальні зустрічі не у всіх є час, а розмовляти в мережі ви можете кожен день.
3
Знайти друзів можна не тільки за допомогою інтересів, пов'язаних з дозвіллям, а й загальної навчання. Курси підвищення кваліфікації, школа іноземних мов, друга вища освіта: будь довгострокове навчання може згуртувати людей на кілька років. А в подальшому ви зможете допомагати один одному в кар'єрі, а також проводити спільне дозвілля.
4
Налагодьте стосунки з сусідами по будинку або дачі. Сьогодні нерідко трапляються ситуації, що навіть мешканці однієї сходової площадки не знають один одного по імені. Спечіть великий пиріг і почастуєте сусідів. Цілком можливо, що надалі у вас виявляться спільні інтереси. А близьке проживання дозволить часто зустрічатися і допомагати один одному.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=CqBp4Xj_Xd8
Зверніть увагу
Групи за інтересами. Створюйте групи на Ваші теми, розповідайте про те, що любите і об'єднуйтеся з тим, хто підтримує Ваше захоплення! Групи допоможуть Вам знайти друзів та однодумців і близьких за духом людей.
Корисна порада
Відомо, що Інтернет пропонує величезну кількість всіляких сайтів знайомств, де люди можуть знайти один одного через багато років або познайомитися для романтичних відносин. Наш ресурс відрізняється тим, що пропонує всім, хто хоче розширити коло своїх друзів і знайомих, зробити це без особливих проблем.