Як виміряти обсяг талії.

Обсяг талії - один з найважливіших показників не тільки для визначення розміру одягу, але також для контролю за змінами тіла під час дієти або тренувань. Тому вимірювати його доводиться досить часто в самих різних ситуаціях. Водночас талія - це одна з найбільш мінливих областей нашого тіла, її розмір може помітно коливатися під впливом самих незначних обставин: щільний обід, гормональний збій, напружена тренування і т.п. Тому так важливо знати, як правильно вимірювати обсяг талії .
Вам знадобиться
  • - сантиметрова стрічка;
  • - велике дзеркало;
  • - простий матерчатий пояс або стрічка.
Інструкція
1
Для процедури вимірювання вам знадобляться сантиметрова стрічка з добре помітними поділками і велике дзеркало. Виміряють талію потрібно на голе тіло, бо навіть сама тонка і щільно прилегла кофточка дасть зайвий шар, який вплине на результат.
2
При вимірі обсягу талії потрібно пам'ятати про два важливих моментах: талія завжди вимірюється на видиху і по самому вузькому місцю на тілі. Другий момент вимагає невеликого пояснення. Часто люди вважають, що талія завжди знаходиться рівно посередині між грудьми і стегнами, і намагаються вимірювати її саме там. Насправді становище талії залежить від анатомічних особливостей будови тіла і у різних людей вона може перебувати трохи вище або нижче середньої лінії.
3
Тому не варто так само орієнтуватися тільки по положенню пупка, як часто роблять традиційні кравчині. Результати вимірювання можуть виявитися невірними. Щоб знайти свою талію, встаньте прямо перед великим дзеркалом і уважно подивіться на свою фігуру. Взуття попередньо потрібно зняти. Найвужче місце на тілі і буде вашою талією, незалежно від положення пупка або грудей.
4
Видихніть з легенів повітря і прикладіть сантиметр до талії строго паралельно підлозі. Видихати потрібно без зусилля, не втягуючи при цьому в себе живіт, але і не намагаючись його випнути. Сантиметр повинен прилягати щільно до тіла, але не врізатися в нього. Орієнтуватися треба на той поділ, яке виходить при досить щільному натягуванні сантиметрової стрічки, але поки ще не вимагає зусиль.
5
Якщо вам складно впоратися з сантиметром і отримати певний результат, ви можете вдатися до старого трюку, часто використовуваному досвідченими кравцями для більш точного зняття мірок. Візьміть простий матерчатий пояс від сукні чи якусь стрічку і туго зав'яжіть його на талії . При цьому стежте, щоб ваш пояс не врізався в тіло, але і не провисав на ньому. Потім візьміть сантиметр і прикладіть його поверх зав'язаного пояса строго паралельно підлозі. Таким чином ви отримаєте найбільш точний обсяг вашої талії .