Як встати на гірські лижі.

Гірські лижі - прекрасний вид активного відпочинку взимку. Для того щоб освоїти цей вид спорту можна з'їздити в гори або облюбувати місцевий гірськолижний схил. Катання на лижах освоїти досить просто, хоча і вимагає невеликого завзятості. Головне не забувати про техніку безпеки.
Інструкція
1
Для початку обзаведіться одягом та спорядженням для катання. Одягайтеся на гірку не надто щільно, надіньте спеціальну гірськолижну куртку і штани, скористайтеся термобілизною. Не забудьте надіти шапку та рукавички. Лижі, палки та черевики перший раз краще взяти в прокат. Лижі повинні бути або одного з вами росту, або трохи вище вас. При виборі черевик стежте, щоб вони щільно на вас сиділи, але при цьому ніде не тиснули і не натирали. Прокат можна знайти практично поруч із кожним, призначеним для катання схилом. У сніжну погоду обов'язково скористайтеся очками, під час катання навіть на невеликій швидкості сніг летітиме вам в очі, і ви практично нічого не будете бачити, окуляри захистять ваші очі від попадання снігу, а так само від яскравого сонця.
2
Перший раз скористайтеся послугами інструктора, він розповість основні принципи катання, а так само допоможе подолати страх при першому узвозі. Для того щоб навчитися кататися, вибирайте некруті траси, по можливості ті, на яких мало людей. Черевики надягайте до того, як підніміться на гірку.
3
Встаньте перпендикулярно схилу, вставте черевики в кріплення на лижах, і починайте спускатися. Попереду завжди повинна бути та нога, яка ближче до вершини схилу, проедьтесь небагато, потім поверніть, чи не набирайте велику швидкість. Коли навчитеся повертати, можете набирати швидкість, відштовхуючись палкамі.Для того щоб впевнено почувати себе на гірськолижній трасі досить декількох днів.
Корисна порада
Гірськолижний спорт дуже травмонебезпечний - дотримуйтеся обережності при катанні, по можливості уникайте катання на схилах з великою кількістю людей, що не розвивайте швидкість, при якій ви не можете контролювати своє двіженіе.Для вашої безпеки надягайте шолом перед тим, як кататися. На багатьох схилах наявність шолома є необхідною умовою.