Як домогтися успіху в мережевому маркетингу.

До мережному маркетингу у обивателя сьогодні ставлення вельми неоднозначне. Якщо в західних країнах він сприймається як усього лише один із законних способів продажу товарів, то в нашій країні багато реагують агресивно на розповсюджувачів будь-якої продукції. Щоб домогтися успіху в мережевому маркетингу, необхідно виробити власні правила роботи в даній сфері.
Інструкція
1
Починайте займатися мережевим маркетингом, якщо ви досить активні, товариські і вмієте переконувати людей. Як правило, успіх і перспективи розвитку залежать не тільки від здатності грамотно запропонувати продукцію. Ваше завдання - залучити в мережу якомога більше послідовників, які також захоплено будуть просувати товар. Саме вони і забезпечать ваш стабільний дохід завдяки відсоткам від реалізації, які ви будете отримувати як співробітник більш високого рівня.
2
Ретельно вивчіть товар, яким займаєтеся. Співробітник, який не володіє повною інформацією і озвучує лише завчені фрази, навряд чи досягне успіху . Теоретично ви можете самі не користуватися продаваним товаром, наприклад, якщо це продукція для іншої статі або спеціального призначення. Однак ви будете викликати набагато більше довіри, якщо розповісте про результати на власному досвіді, або приведете в приклад результати найближчих знайомих.
3
Згадайте всіх потенційних знайомих, яким ви можете запропонувати вашу продукцію. Випишіть їх на окремий аркуш паперу. Серед них виділіть тих, хто в перспективі зможе співпрацювати з вашою компанією і також стати дистриб'ютором. Обдзвоните знайомих і запропонуйте зустрітися, щоб розповісти про товар і обговорити потенційну продукцію. У своїй наполегливості постарайтеся не бути нав'язливими, оскільки це може відштовхнути клієнтів. Якщо з вами відмовляються співпрацювати, попросіть друзів назвати своїх знайомих, до яких ви також можете звернутися.
4
Влаштовуйте інформаційні семінари та презентації продукції, роздавши попередньо безкоштовні запрошення. Враховуйте той факт, що до мережевого маркетингу більш схильні жителі невеликих міст, які не мають доступу до великих торгових центрів.
5
Продвигайте продукцію і шукайте партнерів через інтернет. Створюйте теми на відповідних форумах, ведіть блоги, інформуйте всіх зацікавлених про ваш товар.
Мережевий або іншими словами «багаторівневий» маркетинг представляє собою сучасний метод роздрібної торгівлі за допомогою прямих продажів. Це розгалужена мережа продавців-представників, призначена для реалізації товарів.
Вам знадобиться
  • - підручники та інші книжкові видання, присвячені мережевого маркетингу;
  • - аудіотренінги;
  • - щоденник (щоб записувати дані про клієнтів і дати зустрічей);
  • - візитні картки;
  • - каталог продукції.
Інструкція
1
Щоб стати лідером в мережевому маркетингу, необхідно постійно самовдосконалюватися. Тільки грамотний фахівець з продажу може заробляти великі гроші і досягти висот подібної «піраміди». Читайте книги, присвячені мережевого маркетингу, купуйте аудіокурси і відвідуйте всі проведені організацією тренінги в обов'язковому порядку. Так ви зможете більше дізнатися про свою роботу і відкрити свій власний секрет успішних продажів.
2
Правильна внутрішня установка важлива для будь-якого охочого досягти висот в цьому бізнесі. Якщо вас будуть відвідувати думки «я спробую, а там далі подивимося, буду цим займатися чи ні», лідером в мережевому маркетингу ви ніколи не станете. Але якщо ви скажете собі «у мене все вийде і через тиждень (місяць, рік) я стану кращим продавцем» - правильна мотивація однозначно зробить свою справу. Майбутні лідери навіть мислять по-особливому: вони думають, що у них все вийде в будь-якому випадку, а не створюють штучні перешкоди самому собі і не придумують відмовки власної ліні.
3
Займіться тайм-менеджментом. Уміння планувати власний час і ставиться до нього дбайливо - ключ успіху в мережевому маркетингу. Якщо ви бачите, що людина мляво цікавиться пропонованою продукцією, незважаючи на всі ваші зусилля, тут же переходите до наступного покупця. Заведіть щоденник - так ви завжди зможете вибрати зручний час для зустрічі з клієнтом і не запізнитися на важливий тренінг.
4
Постійно розширюйте клієнтську базу. Попросіть задоволених клієнтів розповісти про свої відчуття друзям і родичам. Запасіться візитними картками, щоб потенційні клієнти завжди могли самі вас знайти. Залишайте каталоги продукції зі своїми контактними даними в кафетеріях, кінотеатрах і місцях сімейного відпочинку - так про пропонований продукт дізнається якомога більшу кількість людей.