Як зробити маятник.

Ворожіння з допомогою маятника - це цікавий і захоплюючий спосіб дізнатися майбутнє і минуле, а також дозволити деякі питання сьогодення. Купити його, звичайно, можна в магазині, але набагато краще виготовити самостійно.
Вам знадобиться
  • грузик на вибір (металевий, кам'яний, пластиковий, дерев'яний або будь-який інший), шовкова або бавовняна нитка, мішечок для зберігання.
Інструкція
1
Почніть з вибору матеріалу. Найкраще робити маятник з чогось, до чого ви відчуваєте позитивні емоції. Основне правило - матеріал для виготовлення вантажу повинен бути «ваш». Це може бути навіть мідна скріпка або пластиковий поплавок. Головне, щоб вам згодом було приємно з ним працювати. Найкраще вибирати симетричний грузик: круглий, сферичний або циліндричний.
2
Тепер приступаємо до вибору кріплення. Найкраще для маятника підійде шовкова або бавовняна нитка. Хоча, це, знову ж, необов'язкова умова. Якщо вам більше до душі ланцюжок, шкіряний ремінець або що-небудь інше - дотримуйтесь велінням власного серця. Прив'яжіть вантаж до шнура і можете почати роботу з вашим маятником.
3
Починати працювати з маятником краще на самоті, щоб ви могли звикнути один до одного. Спочатку може бути німого складно змусити його рухатися, але через якийсь час він почне приходити в рух, як тільки ви підвісити його над столом. Починати задавати питання слід з тих, відповідь на який не викликає у вас сумнівів. Наприклад: «мені 25 років?» Або «мене звати Аня?». Після того, як ви звикнете до вашого маятнику і зрозумієте від чого залежать зміни його коливань, можна приступати безпосередньо до ворожіння. Повірте, це дуже просто!
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що ваша основна мета - створити маятник для ефективної роботи. Не захоплюйтеся модними наворотами, це може тільки зашкодити.
Корисна порада
Зберігати маятник найкраще в полотняному або лляному мішечку. Це захистить нитку від сплутування і значно полегшить вам задачу по перенесенню вашого маятника. Мішечок можна так само виготовити самому або купити в магазині.