Як відкрити електронний рахунок.

Якщо раніше використання безготівкового розрахунку було прерогативою організацій, то тепер він став доступний і простим громадянам. Завести безготівковий електронний рахунок можна як у банку, так і в інтернеті.
Інструкція
1
Для того щоб отримати безготівковий електронний рахунок в банку, зайдіть в будь-яке з його відділень і попросіть касира-операціоніста виготовити для вас пластикову картку. Обов'язково переконайтеся, що вона не буде кредитної, щоб у разі якщо її зламають, ніхто не зміг без вашого відома отримати на вас кредит. Пред'явіть документ, що засвідчує особу, заповніть анкету, після чого дочекайтеся виготовлення картки. Відразу після отримання підпишіть її. Попросіть касира видати вам разом з нею документ з реквізитами, необхідними для поповнення рахунку. Повідомляти особам, які бажають поповнити ваш рахунок, можна тільки їх, але не PIN-код, а також цифри, вказані на зворотній стороні картки.
2
Щоб отримати безготівковий електронний рахунок в інтернеті, виберіть одну з віртуальних платіжних систем, наприклад, WebMoney або «Яндекс.Деньги». Перед створенням аккаунта, якщо це передбачено системою, виберіть спосіб управління ним: через спеціальний додаток для комп'ютера або телефону або через веб-інтерфейс. Обов'язково встановіть складний пароль. Деякі з систем вимагають встановлення двох паролів: одного для входу в інтерфейс, а іншого - для здійснення операцій з коштами. Зробіть складними обидва з них.
3
Для поповнення рахунку в платіжній системі використовуйте спеціальні картки, реалізовані в салонах зв'язку або платіжні автомати. Особі, що бажає поповнити ваш рахунок, повідомляйте тільки його номер, але ні в якому разі не будь-який з паролів доступу до нього.
4
Для відкриття безготівкового електронного рахунку в платіжному автоматі «Ківі» спочатку переконайтеся, що автомат дійсно обслуговується саме цим оператором. У його меню виберіть «Мобільний гаманець», а потім - «Реєстрація» (назва цього пункту може бути іншим, залежно від обраного терміналу). Введіть свій номер мобільного телефону, і через деякий час на нього прийде повідомлення з чотиризначним паролем. Користуватися цим паролем ви зможете тільки для входу в свій аккаунт прямо на терміналі. Через нього ж можна й поповнювати свій рахунок.
5
Для входу в створений акаунт через сайт перейдіть на наступну сторінку: https://w.qiwi.ru/features.action. Введіть на цій сторінці свій номер мобільного телефону і каптчу, після чого ви отримаєте інший пароль, призначений для входу в свій обліковий запис через сайт.
У російському законодавстві є певні вимоги та обмеження на відкриття та використання рахунків в інших країнах. У зв'язку з цим, перед тим як звертатися в іноземний банк, варто дізнатися всі нюанси процедури відкриття рахунку для резидентів РФ.
Інструкція
1
Вивчіть Інструкцію банку РФ №100-І від 29.08.2001 року «Про рахунки фізичних осіб-резидентів в банках за межами РФ». У ній вказується, що відкрити рахунок можна тільки в тому закордонному банку, який знаходиться на території країни, що входить в Організацію економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) або Спеціальну фінансову комісію з проблем відмивання капіталів «ФАТФ». Дані організації покликані боротися з перекладами незаконно отриманих грошових коштів.
2
Оберіть зарубіжний банк, в якому ви хочете відкрити рахунок. Надішліть запит по телефону або електронною поштою з проханням надіслати вам перелік документів, необхідні для даної операції. При цьому у вас повинні бути діючі закордонний і російський паспорти.
3
Заповніть анкету і заяву. Вкажіть детальну інформацію про себе, джерела доходу, місце проживання та мети відкриття рахунку. В анкеті вас попросять також описати особисті інвестиційні переваги. Обговоріть перелік послуг, якими хочете скористатися, суму вкладень і термін користування, а також досвід в роботі з фінансовими вкладеннями.
4
Вишліть всі необхідні документи в банк по електронній пошті. У деяких випадках знадобиться з'явитися особисто, наприклад, якщо ви хочете отримати платіжну картку за рахунком. Отримайте підтвердження про відкриття банківського рахунку та реквізити для перерахування коштів. Зверніть увагу, що здійснювати перекази можна лише після інформування податкової служби.
5
, повідомте про податкову інспекцію за місцем проживання про відкриття рахунку за кордоном. Повідомлення складається за спеціальною формою у двох примірниках і подається протягом одного місяця з дня відкриття рахунку. Перевірка достовірності зазначених відомостей займає приблизно п'ять днів, після закінчення яких ви отримаєте назад один примірник листа зі спеціальною позначкою. Тільки наявність даного дозволу дозволяє легально переводити кошти на закордонні рахунки.