Як навчитися крутити чотки.

Здавна чотки використовували віруючі люди під час богослужінь: з їх допомогою можна було перерахувати кількість вимовлених молитов. Однак зараз чотки - це ще і стильний атрибут, і своєрідний тренажер для зняття стресу. Чотки роблять з різноманітних матеріалів, а крутити їх можна спробувати навчитися.
Вам знадобиться
  • -чітка.
Інструкція
1
Візьміть чотки з будь-якого матеріалу. Легенько стисніть їх так, щоб вони були зафіксовані між середнім і вказівним пальцями в правій або лівій руці (залежно від того, як зручніше вам). Нижній кінець чоток перекидайте так, щоб він опинився вгорі.
2
Кінець, який ви перекинули, обхопіть великим і вказівним пальцями. Після цього знову змахніть кінцем чоток. Повинен вийти повний оборот навколо пальців. Зробіть це так, щоб чотки перекручувалися постійно в одному і тому ж напрямку. При цьому під час дотику кінці ваших чоток повинні поклацувати. Це найбільш простий спосіб крутити чотки .
3
Щоб навчитися обертати чотки більш складним методом, спробуйте потренуватися робити ними зворотно-поступальні рухи. Власний середній палей використовуйте як вісь, навколо якої і буде крутитися виріб. Покладіть його на цей палець, нижній кінець його перекидайте від вказівного пальця до великого.
4
Під час перекидання кінець чоток нехай торкнеться до верху вироби, при цьому він повинен вміститися між пальцями - середнім і безіменним. Далі верхній кінець чоток звільняйте з місця між середнім і вказівним пальцями. Перекидайте цю частину вниз, так, щоб вона знову торкнулася до протилежного кінця чоток. Якщо ви потренуєтеся і навчитеся робити це впевнено, то в процесі перекидання чоток з'явитися ритмічне подвійне постукування під час кожного перекидання.
5
Ще один метод прокручування чоток називають «змійкою». Це - найскладніша техніка виконання такої дії. Тому тренуватися вам доведеться досить наполегливо. Ви повинні послідовно прокручувати чотки так, щоб вони проходили навколо вказівного, середнього і безіменного пальців. В ідеалі крутити чотки потрібно вельми швидко, тоді будуть чутні гучні клацання, і ваша майстерність буде поза конкуренцією.
Виготовленням чоток повсюдно займаються досить широкий контингент усього світу. Деякі привозять з інших країн чотки імпортного виробництва, деякі набувають чотки у майстрів з їх виготовлення. Як правило, хороші чотки виробляють майстри, які хоч якось причетні до кримінального світу. Кручення чоток в руках викликає душевний спокій і умиротворення. Чотки рекомендують людям з підвищеною агресією.
Інструкція
1
Існує декілька способів крутіння чоток, але їх цілком реально вивчити за пару годин. Вивчивши всі рухи, бажано тренувати своє вміння в такт годинах, це додасть вам ритм і почуття спокою.
2
Візьміть чотки, затиснувши їх між двох пальців, вказівним і середнім. Зробіть рух рукою так, щоб нижній край чотки підвівся над долонею. Затисніть летить частина між великим і вказівним пальцем. Ви почуєте характерне клацання - клацання. Це говорить про те, що все було зроблено правильно. Далі здійснюємо теж дія: останньою комбінацією пальців (великим і вказівним) підкиньте чотки, вивільнивши їх нижній край. Після цього зациклені руху рук. Перший спосіб був вивчений.
3
Другий спосіб являє собою більш складний комплекс рухів. Звук, що залишається від удару чоток, зможе нагадати вам звук швидкого поїзда. Початкова позиція залишається такою ж, як і в першому способі. Перекиньте нижній кінець вгору до великого пальця. Чотки, вдаривши великий палець, повертаються вниз, заходячи в проміжок між двома пальцями (середнім і безіменним). Верхній кінець, який виявляється вільним, відправте вниз - він зустрінеться з протилежним кінцем чотки і знову повернеться наверх. Виконавши один круг, ви повинні почути рівно 4 клацання. Якщо це так, то у вас це вийшло. Зациклені дану вправу для отримання чітких дій.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jOGWu_Qw4hw