Як організувати КВН.

Клуб Веселих та Кмітливих - одна з поширених ігор на нашій земній кулі. В неї грають і в школі і на більш серйозному рівні - на телебачення. Так що ж треба робити, щоб грати в цю просту, на вигляд, гру.
Вам знадобиться
  • організаторські здібності, мобільність, почуття гумору, багато паперу і терпіння.
Інструкція
1
Перший етап - знайдіть однодумців. Тих людей, які не бояться виступати на сцені, люблять пожартувати, і заради колективу можуть зробити багато чого. Ось ваша команда практично і зібралася. В процесі роботи ролі в команді розподілятися самостійно - хто то буде керівником, хтось буде відповідати за музику, костюми, реквізит та інше. Хтось буде автором жартів, реприз, або в цій ролі виступатимуть всі бажаючі.
2
Придумайте назву вашої команди. Якщо в процесі розвитку роботи цей пункт ви спустіть трохи нижче - то нічого страшного, назва, може бути, прийде самостійно в процесі, або трохи пізніше придумаєте його. Так само продумайте імідж вашої команди (який ви теж можете придумати в процесі). Підбирайте одяг за кольором з гардеробу, шийте на замовлення, замовляйте футболки - варіантів багато. І пам'ятайте - як назвеш корабель, так він і попливе.
3
Розробіть свій матеріал - жарти, репризи, сценки, танці, пісні, стиль подачі (який можливо сформується в процесі репетицій). Якщо ви берете участь в КВН на міському рівні (шкільний КВН , студентський, міський), тоді можливий плагіат жартів у відомих команд, але не вітається. Так як краще (та ви і самі отримаєте задоволення від процесу) придумати все самим. Є кілька типів написання матеріалу. «Штурм» - кожен на листку пише початок жарти, по команді листок передається і доповнюється сусідом і так далі. Підсумки зачитуються і редагуються. «Розминка» - пограти в неї, як грають на телебаченні, придумувати відповіді на найрізноманітніші питання. «Писанина» - колективне придумування номера, «роздувши» якої-небудь ситуації. «Авторські роботи» - коли є один або кілька людей, які самостійно «народжують» матеріал і передають на обдумування і на обігрування.
4
Далі зберіть весь матеріал, слід регулювати його під тему гри (притягну за вуха), розподіліть його по блокам і починайте репетирувати. В процесі репетицій визначатися провідні гравці, придумається музика на танці, відбивки для жартів. Репетирувати потрібно якісно.
5
Перед виступом зробіть генеральну репетицію, перевірте ліміт часу, внесіть останні коректування і видихніть. Тепер ваша мета - гідно виступити.