Як плести рибальські мережі. Як зробити рибацкау мережу.

Чимало справжніх рибалок знають такі місця, де заповітний улов можна отримати виключно використовуючи рибальську мережу. Така снасть допомагає відразу ж знайти вельми багаті трофеї. Хорошу сітку можна сплести самостійно в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • -челнок;
  • -шаблонка;
  • -капроновие кручені нитки;
  • -жілкі;
  • -швейна нитки;
  • -гвозді.
Інструкція
1
Для того щоб сплести якісну і підходящу для рибної ловлі мережу, запасіться потрібними інструментами: човником, шаблонкі, капроновими крученими нитками, жилками і досить товстими і міцними швейними нитками. Човник можна зробити з дерева або пластика, його розміри становлять близько 2 см в ширину і близько 15 см в довжину. Шаблонкі - прямокутної дощечкою - ви будете регулювати розміри осередків. Обов'язково відразу ж визначитеся, якої величини повинна бути ваша майбутня мережу.
2
Після цього візьміть човник і накиньте на нього капронову нитку. Зробіть на кінці нитки петлю і зав'яжіть міцний вузол. На рівні ваших очей вбийте в стіну або іншу поверхню великий цвях. Петлю накиньте на цей цвях і прив'яжіть вузол.
3
Отже, з одного боку цвяха у вас висить петля, з іншого - нитка, яка йде до човника. Візьміть його в праву руку, в ліву беріть шаблонку. На дощечку покладіть нитку, яка йде від цвяха до човника. Опустіть човник вниз, позаду шаблонкі, при цьому нитка повинна перегнутися через задній край дощечки. Кінець човника вводите в петлю знизу і протягати його крізь петлю.
4
Човник простягніть на себе, щоб петля поступово притягалася до переднього краю дощечки. Тобто, вийде, що нитка лежить на шаблонкі три рази - зверху, знизу і знову зверху. Коли нитка буде лежати на дощечці втретє, великим пальцем на лівій руці притисніть її, створивши навколо шаблонкі другу петлю.
5
Другу петлю прив'яжіть до першої. Накиньте нитку, що йде від дощечки, використовуючи круговий рух правої руки, на першу петлю до човника. Нитка повинна описувати півколо зліва направо. Човник опустіть по правому краю вниз першої петлі. Далі його кінець повинен пройти знизу вгору так, щоб він опинився між лівою ниткою першої петлі і місцем, де починається петля друга.
6
Далі витягайте човник і тягніть його назад, при цьому утримуючи шаблонку лівою рукою. Нитка тягніть назад так, щоб нитка, яку накинули на петлю раніше, вийшла назовні. При цьому вузол повинен затягнутися на лівій руці між великим і вказівним пальцями. Затягнувши вузол з силою, скиньте з дощечки зліва направо другу петлю, а потім зв'яжіть третю петлю. Далі в'яжіть мережу таким же способом, скидаючи щоразу подальшу петлю.