Як налаштовувати спалах.

Кожен знає про те, що повноцінної красивою фотографії не зробиш без хорошого фотоапарата і, звичайно ж, спалахи. Зробити воістину якісні кадри може тільки професіонал, який досконало володіє усією технікою і знає всі нюанси цієї справи. Дуже часто при зйомці фотографу доводиться синхронізувати роботу фотоапарата із зовнішнім спалахом і тоді перед ним постають питання, як налаштувати спалах , як зняти її з камери, під яким кутом краще розмістити і т.д.
Інструкція
1
Моделей фотоапаратів в сучасному світі представлена велика безліч, відповідно, вони все різноманітні та індивідуальні, але принципи роботи все ж схожі. Розглянемо настройку спалаху Nikon для цієї ж марки фотоапаратів, які на сьогодні є одними з найбільш востребованних.Прежде все, хотілося б відзначити, що метою настройки є реагування зовнішнього спалаху на світіння вбудованої в фотоапарат, а для цього візьміть фотоапарат і відкрийте меню. Знайдіть розділ «Custom setting menu» і зайдіть в нього.
2
Знайдіть підрозділ «Bracketing/Flash» і виберіть його. Натисніть на пункт «Built-in Flash». Цим самим дією ви виберіть настройки вбудованого спалаху. Відкрийте «Commander mode». Це режим управління вбудованим спалахом, яку і слід налаштувати в першу чергу.
3
Встановіть групу А і робочий канал для внутрішньої спалаху, який відповідатиме каналу зовнішнього пристрою. Так, наприклад, якщо вами використовується зовнішня спалах Nikon Speedlight SB-600, то робочий канал на фотоапараті слід вибирати третій і т.п.
4
Перейдіть до налаштування зовнішнього спалаху. Затисніть кнопку «zoom» і «-» одночасно, викликавши тим самим меню налаштувань пристрою. Перегорніть за допомогою кнопок «-» і «+» пункти відкрився меню. Виберіть пункт «Off», поряд з яким буде намальована зиґзаґоподібна стрілка.
5
Знайдіть кнопку «Mode» і з її допомогою встановіть для зовнішнього спалаху режим «On». Таким чином, натиснувши зазначену кнопку, включається бездротової контакт вашого фотоапарата і зовнішнього пристрою (спалаху) .Натисніть знову одночасно клавіші «-» і «zoom» такими діями ви повернетеся у вихідне положення фотоапарата з вже готовими настройками, які щойно встановили. Крім цього повернутися в початкове положення, тобто вийти з меню можна просто, вимкнувши фотоапарат і в подальшому знову включивши його.
6
Налаштування автоматично зберігаються. Якщо вам знадобиться зайти в меню знову, вимкніть і ввімкніть знову спалах або ж затисніть зазначені вище клавіші.Проверьте, щоб на Можливо побачити робочому каналі і групі А.С цього моменту можна приступати до фотозйомки, ваша фотокамера і спалах синхронізовані і готові до роботи.