Як поставити кастомний прошивку.

кастомних прошивка - заводська прошивка, яка містить тільки ті функції, які викладені в технічній документації і передбачаються технічним оснащенням телефону. Її установка може знадобитися в разі, якщо була встановлена прошивка, що працює некоректно.
Інструкція
1
У першу чергу, спробуйте зробити відкат стану телефону до заводського. Це допоможе збити всі настройки, а також очистити пам'ять телефону. Існують коди обнулення, які стирають всю інформацію, яка не є системною, а також збивають налаштування. Зверніться до виробника, надавши IMEI-номер телефону для того, щоб отримати ці коди.
2
Синхронізація телефону з комп'ютером. Для цього потрібно використовувати дата-кабель, драйвера для перепрошивки, а також програмне забезпечення для синхронізації. Ви можете завантажити потрібні вам програмні компоненти з сайту виробника стільникового телефону, а дата-кабель купити в магазині стільникового зв'язку. Це необхідно тільки коли дата-кабель і диск з програмами не включений в комплект поставки телефону.
3
Скопіюйте всі ваші особисті файли і записи з телефону на комп'ютер. Під час перепрошивки ваші дані можуть бути загублені, тому необхідно резервне копіювання. Збережіть фото, аудіо, відео, а також повідомлення і телефонну книгу у відповідні папки, після чого приступайте до перепрошиванню.
4
Скачайте програмне забезпечення і прошивку з сайтів, які присвячені модельному ряду вашого мобільного телефону. Не варто експериментувати з установкою кастомних прошивок від інших моделей, встановіть саме ту, яка підходить до вашого телефону. Скопіюйте на комп'ютер ту прошивку , яка встановлена на ваш телефон зараз, після чого переходите до наступного кроку.
5
Переконайтеся в повному заряді батареї. Це необхідно для того, щоб під час прошивки не відбулося відключення телефону, яке може призвести до псування стільникового. Перепрошити телефон, ретельно дотримуючись інструкції. Перезавантажте телефон і переконайтеся в його работоспособоності. Скопіюйте всі дані, перенесені на комп'ютер до прошивки, назад у телефон.