Як збільшити звук на Самсунг.

Багато моделей телефонів "Самсунг" мають хороший дизайн і яскравий, чіткий екран. Єдиним недоліком в деяких випадках можна позначити недостатньо гучний звук дзвінка. Щоб збільшити звук встановленої мелодії, використовуйте декілька простих рекомендацій.
Інструкція
1
Щоб зробити звук гучним, необхідно збільшити гучність вихідної мелодії і обробити вийшов аудіо-файл. Для цього необхідний аудіо редактор. Оптимальними є такі редактори, як Adobe Audition або Sony Sound Forge. Вони володіють достатнім функціоналом і високою якістю обробки, що робить їх ідеальним вибором для обробки звук а. Ви можете знайти їх в мережі, використовуючи пошуковик. Скачайте і встановить обраний вами аудіо редактор, після чого запустіть його і відкрийте в ньому файл.
2
Перш за все, визначте початок і кінець мелодії, яку ви хочете створити. Встановіть повзунок редактора на початок майбутньої мелодії і виділіть весь шлях до початку відкритого треку. Натисніть на кнопку "видалити". Після цього встановіть повзунок на кінець майбутньої мелодії і повторіть операцію. Прослухайте мелодію, щоб переконатися, що ви обрізали трек саме так, як ви хотіли.
3
Виділіть вийшов трек і використовуйте графічний еквалайзер щоб адаптувати отриману мелодію для стільникового телефону. Справа в тому, що на динаміці мобільного високі і середні мелодії відтворюються нормально, в той час як низькі частоти не відтворюються або відтворюються погано. Зменшіть низькі частоти, по можливості зробивши перехід між низькими і високими частотами якомога більш плавним.
4
Використовуйте нормалізацію, щоб максимально збільшити звук . Виділіть трек, після чого використовуйте ефект "Нормалізація" або "Збільшення гучності". Збільшуйте по десять відсотків, після чого кожен раз прослуховуйте вийшов трек, по можливості зберігаючи кожне збільшення окремо.
5
Скопіюйте отримані треки на телефон і випробуйте кожен з них. Прослухайте треки на предмет милозвучності і виберіть той, який вам сподобався найбільше. Видаліть всі треки, що були недостатньо або занадто голосно, і використовуйте той, який задовольняє необхідної гучності звук а.