Як змінити на телефоні мову.

При покупці стільникового телефону за кордоном нерідкі випадки неможливості використання мобільного внаслідок відсутності російського мови в налаштуваннях і на клавіатурі. Щоб змінити мову на телефоні, досить виконати кілька простих кроків.
Інструкція
1
Насамперед, необхідно визначити модель телефону. Якщо ви її не знаєте, можете знайти її назву на коробці або під батареєю. Використовуйте цю назву, щоб знайти російськомовну прошивку, а також драйвера і програмне забезпечення для синхронізації. Як правило, їх можна знайти на офіційному сайті виробника. Необхідно, щоб драйвера і програмне забезпечення підходили саме для вашої моделі телефону, а також для операційної системи, яка стоїть на вашому комп'ютері. Купуйте дата-кабель для вашої моделі мобільного, якщо він відсутній в базовій комплектації.
2
Синхронізація телефону з комп'ютером. Встановіть драйвера і програмне забезпечення, після чого підключіть телефон до комп'ютера і переконайтеся, що програма "бачить" телефон. Скопіюйте всі особисті дані, які є на телефоні, в комп'ютер за допомогою програмного забезпечення для синхронізації. Це необхідно, оскільки при синхронізації всі ваші особисті дані будуть втрачені.
3
Використовуючи назву виробника та моделі вашого телефону, знайдіть російськомовну прошивку на одному з сайтів, присвячених вашої моделі. Знайдіть докладну інструкцію для перепрошивки вашого телефону. Встановіть програмне забезпечення і приступайте до операції.
4
Зарядіть акумулятор телефону до повної зарядки. Це необхідно, щоб уникнути відключення телефону під час перепрошивки. Підключіть телефон до комп'ютера і приступайте до процедури, ретельно дотримуючись інструкції. Під час операції телефон може включатися і вимикатися кілька разів, не від'єднуйте та не чіпайте його до завершення операції.
5
По завершенні прошивки від'єднайте телефон і перезавантажте його. Переконайтеся, що телефон працює нормально, після чого підключіть його до комп'ютера та скопіюйте на нього особисті дані, збережені раніше.
6
Знайдіть російськомовну клавіатуру для вашого телефону. Найкращим варіантом буде використання оригінальної клавіатури, так як Фейкові більш схильна до появи таких дефектів, як западають кнопки і потертості. Зверніться в сервісний центр для того, щоб замінити клавіатуру на російськомовну.