Як встановити програми на телефон Samsung. samsung apps ru.

Встановити програми на свій телефон Samsung ви можете як за допомогою комп'ютера, так і без нього. В меню сучасних телефон ов для цього навіть передбачена окрема кнопка Samsung Apps, натискання на яку приведе вас прямо на однойменний сайт, де ви напевно знайдете не одне корисний додаток для свого мобільного. А якщо цього вам здасться мало, програми для Samsung є і на інших сайтах - вибирайте на смак.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - інтернет-підключення;
  • - програма Samsung Kies;
  • - USB-кабель.
Інструкція
1
Завантажте програму Samsung Kies з веб-сайту Samsung Apps. Встановіть програму і підключіть телефон до комп'ютера за допомогою USB-кабелю. При цьому виберіть режим підключення кабелю "Samsung Kies" (меню вибору режимів підключення відобразиться на екрані вашого телефон а).
2
Виберіть в меню програми посилання на магазин Samsung Apps. При першому відвідуванні ресурсу вам буде запропоновано вибрати вашу країну проживання і ознайомитися з умовами користування.
3
Увійдіть на сайт під своїм логіном. Якщо ви ніколи раніше не реєструвалася на сайтах компанії Samsung, пройдіть процедуру реєстрації.
4
Зверніть увагу, що при такому способі входу в Samsung Apps (при підключеному телефон е), вам будуть запропоновані програми, призначені саме для вашої моделі мобільного. Так що для пошуку додатків вам залишиться тільки вибрати категорію, яка вам найбільш цікава. Також можлива фільтрація пропонованих для установки програм за умовами їх розповсюдження (платні/безкоштовні).
5
Перегляньте докладний опис програми , зробивши подвійний клік по його зображенню. Якщо програма вам сподобалася, ви можете завантажити її відразу, натиснувши на відповідну кнопку, або відкласти в Вибране, щоб завантажити потом.Контроліровать процес завантаження можна за інформацією внизу сторінки. При підключеному телефон е програма буде встановлена прямо в нього. Ви знайдете її потім в меню телефон а.
6
Увійдіть в Samsung Apps за допомогою однойменної кнопки в меню вашого телефон а. Вибирайте програми за категоріями. Щоб встановити додаток на телефон, виберіть його, натиснувши пальцем. У вікні, натисніть на кнопку «Отримати» .Історія всіх ваших завантажень в Samsung Apps зберігається в особистому кабінеті. При появі нових версій придбаних раніше додатків ви отримаєте відповідне повідомлення.
7
Скачайте вподобане вам java-додаток (файл jar) з іншого сайту на свій комп'ютер. Якщо файл заархівований, розпакуйте архів. Скопіюйте файл на ваш телефон в папку «Інше» (Others), використовуючи підключення через USB-кабель або bluetooth. Можна також завантажувати jar-файли, минаючи комп'ютер, прямо з сайту через веб-браузер вашого телефон а.
8
Вимкніть мобільний від комп'ютера і відкрийте в меню телефон а «Мої файли» папку «Інше». Виберіть завантажений файл (натисніть на нього пальцем) - почнеться процес його установки на телефон. Дочекайтеся закінчення установки. Завантажене додаток ви зможете знайти в меню «Ігри».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lEEEBOvAdQg
Зверніть увагу
Бійтеся шахраїв! Нерідко під виглядом корисних додатків для телефону поширюються програми-пустушки, які потребують при цьому відправки дорогих SMS.
Стільникові телефони марки Samsung мають функціоналом, який дозволяє прослуховувати музику, дивитися фільми, а також використовувати різні додатки, такі як електронні словники, браузери, довідники, а також книги та ігри. Для установки додатків на Samsung ви можете використовувати один з декількох способів, відповідних вам.
Інструкція
1
Скачивайте додатки з інтернету, використовуючи вбудований веб-браузер. Найбільш широким вибором володіють фан-сайти, присвячені телефонами даної марки, такі як samsung-fun.ru і samsung-club.org. На них ви зможете знайти ігри, книги, а також безліч програм, як корисних, так і створених для розваги. Знайдіть потрібне вам додаток, після чого впишіть посилання на нього в веб-браузер вашого телефону. Цим ви заощадите трафік, який ви могли витратити на веб-серфінг.
2
Ви також можете закачати додатки безпосередньо в пам'ять телефону, використовуючи дата-кабель. Для цього вам буде потрібно синхронізувати мобільний телефон з комп'ютером. Як правило, все необхідне, а саме, дата-кабель і диск з драйверами входить в комплект поставки стільникового телефону. Інакше буде потрібно придбати їх окремо. Необов'язково шукати дата-кабель і диск з драйверами саме для вашого телефону в одному комплекті, досить знайти дата-кабель, відповідний до вашого апарату по роз'єму. Драйвери і програмне забезпечення, необхідне для синхронізації, ви зможете завантажити на офіційному сайті samsung.com або на фан-сайтах, зазначених вище.
3
Встановіть драйвери і програмне забезпечення, необхідне для синхронізації, на ваш комп'ютер, після чого підключіть телефон. Для коректної синхронізації необхідно здійснювати дії саме в цьому порядку. Скачайте потрібне вам додаток з одного із сайтів, присвячених мобільним телефонам Samsung, зазначених вище. Переконайтеся, що програмне забезпечення "бачить" мобільний, після чого скопіюйте викачане додаток в пам'ять апарату. Чи не відключайте телефон до завершення копіювання. Перезавантажте апарат і переконайтеся, що додаток працює коректно. Після цього відключіть пристрій і відключіть телефон від комп'ютера.