Як поєднати дитячу та спальню в одній кімнаті. суміщення дитячої та спальні.

Безумовно, всім членам сім'ї необхідно особистий простір. Однак кількість квадратних метрів не завжди дозволяє відвести окрему кімнату для кожного. Іноді доводиться поєднувати на одній території все і відразу - наприклад, дитячу і спальню .
Інструкція
1
Намалюйте план кімнати. Уявіть її вид зверху, без меблів. Накресліть приміщення у вигляді прямокутника, зберігаючи пропорційне співвідношення стін, щоб представляти форму простору. Помітьте в кресленні вікна та двері.
2
Подумайте, яку частину простору (у відсотковому співвідношенні) ви готові відвести під дитячу і яку - під спальню . Виділіть цю ділянку на кресленні. При цьому враховуйте функції кожної із зон кімнати. У дитячій дитина повинна вчитися, а значить потрібна не тільки ліжко, але і стіл. Його необхідно поставити недалеко від вікна так, щоб світло падало з лівого боку.
3
Якщо ви вже купили меблі для обох частин кімнати, заміряйте її габарити і перевірте, чи поміститься вона в межі відведеного для зони ділянки. Відповідно до результатів тесту скоректуйте креслення.
4
Сплануйте розташування меблів в кімнаті. Біля вікна поставте робочий стіл для дитини. До однієї зі стін призначте його ліжко. Як роздільник «кімнат» використовуйте полицю для книг. Купуйте стелаж, що складається з поставлених один на одного полиць-рамок. Вони створять ілюзію розділеного простору, але за рахунок наскрізних полиць збережуть відчуття великого простору.
5
Боком до стелажу поставте спальну ліжко. Між нею і дверима можна встановити невеликий платтяна шафа - крім основної функції, він буде виконувати роль ще однієї стінки, вкриває інтимне спальне місце.
6
Розставивши інші дрібниці на кресленні кімнати, подумайте про оформлення простору. Дитячу краще зробити світлою, в спальні можна використовувати більш темні, приглушені тони. Обов'язково підбирайте кольори, які поєднуються один з одним.
7
Щоб з'єднати дві зони в єдиний простір, зробіть їх відображенням один одного з точки зору кольору. Наприклад, повісивши в помаранчевій дитячої картинку в рамці коралового кольору, таку ж, але кольору індиго розташуйте і на «спальної» стороні зі стінами відтінку фіалки. «Рими» деталі зроблять кімнату цілісною.
8
Об'єднайте простір загальним килимовим покриттям. Підберіть однотонний матеріал нейтрального відтінку і укрийте їм всю підлогу або центральну частину кімнати, заходячи і на дитячу, і на дорослу половини.
Коли ваша дитина, ще зовсім недавно "агукає" в ліжечку, виросте в дошколенка, йому знадобляться нові меблі з робочим столом і місце для фізичних вправ. У наших квартирах не завжди можна знайти місце для того, щоб виділити окремі кімнати для сну і занять дитини. Доведеться подумати, як в одній дитячій поєднати всі необхідні зони.
Вам знадобиться
  • Меблі для дитячої, предмети для фізичного розвитку дитини.
Інструкція
1
Невелику за площею кімнату для хлопчика обставте функціональними предметами меблів без зайвого декору, як було б необхідно дівчинці. Ліжко вибирайте на виріст, щоб вистачило на всі шкільні роки. Звичайно, в цьому випадку меблі повинна бути якісною, з натуральних матеріалов.Поставьте дитячу стінку, що складається з шафи, різних ящиків і поличок, робочого столу. Добре, якщо висота столу буде регульованою. На протилежній від ліжка стіні розташуйте шведську стінку - вона не займає багато місця, але розвиває хлопчика фізично.
2
Обробити кімнату для дівчинки більш хитромудро і нарядно. Розділіть зону відпочинку і навчальну зону аркою, зробленої з гіпсокартону, повісьте на неї карниз для красивих штор. Так ви гармонійно сумістите дитячу з ліжком і колекцією ляльок з кімнатою для занять, куди поставте стіл з тумбами і полички для книг та підручників.
3
Маленьку дитячу оформите в єдиному стилі - стінка з книжкових шаф, шафи і ліжка. Іграшки приберіть в стильний скриню і на полички. Стіл для занять поставте у вільній стіни. У четвертої стіни розкладіть іграшки для активного дозвілля дитини - дитячі гантелі, скакалки, хула-хупи, баскетбольне міні-кільце і килимок для фізичних вправ.
4
Зіставте з дитячою куточок для індивідуальних занять дитини музикою (музичний інструмент і місце для зберігання нот), малюванням (мольберт і коробочки з фарбами і полотнами), спортом (боксерська груша) - залежно від захоплень вашого чада. Якщо ж діти зацікавилися театром, то неважко зробити разом з ними ширму для театру тіней або для лялькового театру.
5
Для кількох дітей, що живуть в одній кімнаті, придбайте багатоярусну ліжко з індивідуальним світильником в головах. Дуже подобаються дітям ліжка з верхнім ярусом, на який можна залізти по драбині, а з'їхати по гірці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EyXeT_qQgdo
Зверніть увагу
Порадьтеся з дитиною при виборі інтер'єру дитячої - це його територія.
Корисна порада
Подбайте про правильне освітлення різних суміщених зон дитячої - приглушене біля ліжка, досить яскраве на робочому столі і в зоні ігор.