Як написати літопис про сім'ю.

Історія родини передається з покоління в покоління. Зазвичай для цього використовують усні розповіді та спогади. Зробити літопис більш довговічною можна, зібравши всю інформацію про родині і склавши з неї письмовий документ, доповнений архівними документами та фотографіями.
Інструкція
1
Починайте збирати інформацію про вашу родині. Згадайте і запишіть все, що знаєте ви самі, потім приступайте до опитування родичів. Поговоріть з батьками, бабусями і дідусями, дядьками й тітками. Знайдіть найдальших родичів і опитаєте їх. Під час розмови обов'язково використовуйте диктофон - записувати все вручну і одночасно вести бесіду досить складно. До того ж, більш точна розшифровка буде саме після аудіо-інтерв'ю. Пошліть листи з проханням розповісти про родині тим родичам, які живуть в інших містах і країнах.
2
Зберіть документи, пов'язані з історії вашої родини. До них можна зарахувати різні офіційні довідки, особисті листи і фотографії. Підготуйте їх до оформлення в літописі - відскануйте і отретушіруйте зображення. Відновити старі погано збереглися фотографії вам допоможуть у фотосалоні.
3
Переведіть всі з'ясовані відомості в письмову форму. Потім розсортуйте інформацію, склавши в окремі папки історії про кожного з членів сім'ї. Після цього ту ж саму інформацію Упорядкуйте за хронологічним принципом.
4
Перевірте та виправте основні дані. Порівняйте спогади родичів, щоб перевірити, чи немає в Чи в них протиріч. Зверніться в різні архіви, щоб підтвердити найбільш важливі дані документально.
5
Оберіть найзначніші факти з усієї історії вашої родини. Запишіть їх у вигляді короткого плану, позначивши кожну подію датою. Потім до кожного періоду часу підберіть незначну, але цікаву, кумедну яскраву історію: такі вставки допоможуть зробити вашу літопис більш живою і цікавою.
6
Напишіть цілісний текст літопису. Притримуйте хронології подій і поступово вводите додаткові лінії доль різних членів вашої родини, створюючи «перехрестя» подій, що відбувалися в один і той же час з різними людьми в різних точках країни та світу.
7
Там, де це необхідно, доповніть розповідь про родині фактами з історії, які описують умови саме того часу, про який йде мова. Це допоможе пояснити вчинки членів вашої родини і незвичайні повороти їхніх доль.